Kızlar, kısmetse olur izleyenler bir bakabilir mi?

bugün emre ve nur baya soğuktu sizzce neler olucak emre ve nur olur mu ya da ayça geldiğinde emre nuru mu kullanıcak?

• nur ve emre mi?
    73% (16)
  • ayça ve emre mi?
    27% (6)
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımBu anket erkek oylarına kapalı

0|0
9

En İyi Kız Görüşü

• Hastasıyım canm ben yaa sende mi izliyosun 😍

0|0
    0|0
    • hemde nasıl kaçırdığım zaman netten izliyorum:) emre ve nuru yakıştırıyorum ama emrenin bugün ki davranışları çok kötüydü :/

• Tankutla hic olmazdi duygu ya tankut genc ruhlu

• Tabiki ona yakışmadı hiç favorim nur

Kızlar Ne Diyor 8

• Bir kaç kez izledim ve çok saçma

0|0
    0|0
  • aycayla artık olmaz o

0|0
    0|0
    • Herşey oluyor ya melisle erdemde asla olmaz diye düşünüyordum ama oldular tekrardan o yüzden nolucak kestiremiyorum

• Nur'un evlenip boşandığına hala inanamıyorum. Olmaz onlar

0|0
    0|0
    • bencede olmicak gibi ama emre yüzünden olmaz ayça geldiğinde emre nuru kullancak bence

• bende sevinirim ama zor gibi... nur güzel ama çok soğuk ya

• Biraz daha bıcır bıcır olsa iyi olurdu. Ayça 'yı sevmiyorum ben

• Bende devamli izliyordum ama hersey yalandan ibaretmis, kurguymus. Hepsi cast ajansindan gelmeymis. Yani hersey bir oyunmus.

0|0
    0|0
    • Ya evet kurgu olduğu belli aslinda ama dizi izler gibi izliyorum ben o yüzden çok bakmıyorum kurguluğuna

• Onlar sahte be.. hepsi ünlü zaten mesela Serhan'ın manken olduğunu biliyor muydun?

0|0
    0|0
  • Kismetse olur diye program mi var? 😱

0|0
    0|0
  • Bence enre ve nur arasında bir sey olmamalı hiç yakışmıyolar ve emre kızı sadece hanımefendi buluyor sevdiğini düsunmüyorum. ayca gelsede bu saatten sonra bir sey degismez emreye yeni bir aday lazim ama ben aycayla olmasini isterdim tabiki

0|0
    0|0
  • Bence Emre ve Ayça her türlü daha iyi. Nur uyuz ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...