TV programlarinin topluma kotu ornek olduğunu düşünüyor musunuz?

Özellikle gündüz kuşağında yayınlanan kismetse olur iste benim stilim big brother tr vs tarzi programlar ne kadar kurmaca olduğuna inansam da halk bunu bilmiyor , aralarında örgütlenip SMS yollyuyor. Çocuklar bu kavgalari flört ederken farklı arayislar içinde olmayi normal bir Şey zannederek beyinlerinde siradan bir algi oluşuyor. sizce de kotu ornek değil mi?
TV programlarinin topluma kotu ornek olduğunu düşünüyor musunuz ?

Güncellemeler:
Buyu odulli evlilik yarismasi. bunu elistercek kelime yok benim lugatimda.
Zaten tv internet doğru kullanım yok denecek kadar az. ve bana göre seytanin en güçlü silahi..

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• bana ülkemizde kötü örnek olmayan bir tane kanal, bir tane program gösterebilir misin? ana haber bültenleri: bir tane iyi haber yok. siyaset: arkasından sallayan sallayana. din: kediciklerle, köpekciklerle, yok sakız çiğnesem orucum bozulur mu ile geçen saçma sapan programlar. spor: mangal tadında geçen programlarla dolu. yarışmalar: bilgi yarışmaları da dahil olmak üzere insanarın canım yerine konulduğu programlarla dolu. ve bütün bunlara rağmen hala izlemeye devam ediyoruz. ne acı...

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Buna benzer bir soru ben sormuştum süper soru seçilmişti kanka 😂

1|0
    0|0
    • Bana garezleri var ya da guru olmak lazim herhalde 🍻

Erkekler Ne Diyor 6

• Eskiden diziler aile dizileriydi oturup ailece izlenirdi aile hayatını komşu kavramını anlatırdı şimdi kim kimi nasıl boynuzluyor nasıl kuyusunu kazıyor saçma sapan programlarla ekranda boy gösteriyorlar sırf bu yüzden evimde tv var fakat sadece indirdiğim flimleri izlemek için kullanıyorum

1|1
    0|0
  • Kurmaca olduğu net zaten normal haberler dışında bir çok şey kurmaca haberlerdede ufak tefek bazen büyük yalanlarıda alırsak etrafımız dolandırıcılar tarafından sarılmış elimiz cebimizde aman çaldırmayayım halindeyiz gerçi cebi kollarken dötten olmak tabirinide ilave etmek lazım. Devletin bu tür programlara kesinlikle yasak getirmesi lazım işin içinde yalan var dolandırma var gerçi bu programlara müdahale etse özgürlük özgürlük diye yırtınırlar dolandırma ve dolandırılma özgürlüğü isterler vs vs

1|0
    0|0
  • Genel olarak televizyon zehir zaten.
    Bu toplumun bozulma sebebleri televizyon/internet, karma eğitim, farklı şehirde üniversite okumak..

1|1
    0|0
  • inanın bu Türk toplumunun kültürel yapısını bozmak için yapılan planlı bir çaba, yoksa her kanal aynı programa yoğunlaşmaz.

1|0
    0|0
  • Gurse

1|0
    0|0
    • Gülse Birsel dizisini yaptı ya yalan dünya diye. Aynen öyle. Yalan Dünya

• Bu nesil nasıl cehalete düştü sanırsın?
    Tv internet derken bunları iyi yönde istifade etmek yerine insanlara güzelmiş gibi gözüken ahlaksız yönlerini kendimize rehber edindik.
    Keşke eskiden herşeyin saf ve yalın olduğu dönemde yaşasaydım.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Toplumun aynası!

0|1
    0|0
Yükleniyor...