Hakan Çalhanoğlu mu Kenan Sofuoğlu mu haklı?

1 saat önce sosyal medyada yayılan Milli Futbolcumuz Hakan Çalhanoğlu ve Motorsikletcimiz Kenan Sofuoğlu arasında geçen watsapp diyaloğu.

Özeti: Kenan Sofuoğlu, Hakan Çalhanoglunu sevdigi için buluşmak istiyor. İstemediği cevabı alınca sosyal medyaya yayıyor.

Hakan Çalhanoğlu mu Kenan Sofuoğlu mu Haklı (resimli)?

• Hakan Çalhanoglu
    32% (24)31% (29)31% (53)Oy Ver
  • Kenan Sofuoglu
    68% (51)69% (66)69% (117)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Güncel sence kim hakli?
Guncel

0|0
15|22

En İyi Kız Görüşü

• Hakan Calanoğlu biraz saçmalamış bence. Kenan Sofuoğlu tanışmak istiyorum demiş. Hakan Calanoğlu ben sizi tanımıyorum demiş. Zaten Kenan Sofuoğlu'da tanımadığı fakat tanışmak istediği için yazmış. Kezban kızları geçmiş Hakan Calanoğlu bence bu yazısıyla. Sonuçta ikisi de kendi alanlarında isim yapmış insanlar ve tanışmak kadar normal bir şey yok. Görüşmek istemiyordur. "Antremanlarım veya işlerim yoğun kusura bakmayın bende isterdim fakat hiç boş vaktim yok " denebilir. Kendi alanında isim yapmış birine bu kadar kaba ve soğuk bir tersleme yapan biri hayranlarına nasıl davranıyordur oda tartışılır..
    Kenan Sofuoğlu'da sosyal medyada paylaşmış ama ben bunu çok yadırgamadım. Neden derseniz yediği yemeği ve wcde çektiği fotosunu sosyal medyada paylaşan o kadar saçma insan varken bence insanların gerçek yüzünü gösteren bir resim koymak bence çok abes değil günümüzde. Ben yapmam, günümüzde yapılan çok saçma şeyler varken buda onlardan biri diye düşünürüm..

0|1
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Ben kenanın haklı olduğunu düşünmüyorum, neticede tanımak zorunda değil motor sporlarını takip etmiyorda olabilir hatta futbolcuların bir çoğu doğru düzgün tv bile izlemiyordur ki birde avrupada oynayan oyuncu bu yüzden bu şekilde yayması hiç hoş değil kim bilir bu tip insanlara ne kadar mesaj geliyordur sağdan soldan her önüne gelenle samimi olsa zaten işin içinden çıkamazlar

0|3
    0|1

Kızlar Ne Diyor 14

• Kenani sevsem de hakan yanlia bir şey söylememiş bence. Üstelik olumsuz cevap alinca bu şekilde internete yaymasi da bence çok yanlış

3|5
    0|2
  • Açık konuşmak gerekirse Kenan Sofuoğlu biraz düşüncesiz davranmış. Nihayetinde Hakan Çalhanoğlu telefon numarasının Kenan'a ait olduğunu nerden bilebilir? Belki de birileri dalga geçiyor falan sandı o yüzden o şekilde cevap verdi malum Türkiyede böyle sahtekarlık çok oluyor. Bilemedim ben :/

1|2
    0|0
  • Okumustum bunu kenan sofuoglunu cok severim ama burada hatali olan kenandir kesinlikle zaten sonrasinda ozur de diledi face sayfasindan

0|2
    0|0
  • Hakan kezban Kenan kro gibi 😆

1|2
    0|0
  • Hayır anlamadığım adam seni yicek mi lann. . numaranı almışsa nolmuş. . azcık insan gibi cevap versene.. ergen kızlar gibii.. nummerami kimden aldın 😂😂😂

0|1
    0|0
  • İyide adam nerden bilsin kenan sofuoğlu olduğunu? Kimsin diyince motorcu dese biri bana aklıma tefeci, tinerci falan gelir :D

1|1
    0|0
  • Hakan ayıp etti. Kendi medyadan insanları tanımaz mı?

0|1
    0|0
  • Kardeş, sileriz, sıkıntı yapma

0|1
    0|0
  • Kenan adamın dibi

0|1
    0|0
  • İkisinin de canı cehenneme :)

0|1
    0|0
  • Kenan haklı Hakan'ın egolu davranması çok saçma o kim sonuçta?

0|1
    0|0
  • Olayı anlamadım😏😏

0|1
    0|0
  • Normal aramak yerine whatsaptan yazıyorsun. Kenan Sofoğluyum diyorsun. Bu cocuk Türkiye'de doğmayan bilmeyen biri tanımaması normal. Ortalık fake dolu her kim istese Hakan'ın numarasını bulur şuyum şuyum der. Üzerine prim yapmak için ifşa ediyorsun. Onun üzerine herkes Kenana hak veriyor. Kısura bakmayın da Messi yazda Hakan'dan daha kötü cevap verirdim. Objektiv düşünen insan anlar

0|1
    0|0
  • Olumsuz cevap alınca adamın konuşmasını yayması çok çirkin

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Hakan Çalhanoğlu sonuna kadar haklı. Tanımak zorunda mı sanki? İnsan bir önce kendisini tanıtır. ya da arar tanışmak için.

0|2
    0|0
  • Sosyal medyada yayınlayana kadar kenan sonra hakan haklı özel diye bir şey var ulu orta olmaması lazım.

Oyumu yinede kenan sofuoğlundan yana kullandım

#Türkerkeğii

0|1
    0|0
  • Adam bir şey dememiş. Kimden aldın numaramı demiş. Tanımaması da doğal. Herkes motor sporlarını takip etmiyor ki.

0|1
    0|0
  • Sosyal alemde fenemon olmaya çalışan ergenler gibi ikiside haksız gereksiz sosyal medya atılcak bir şey

0|1
    0|0
  • Bunu ben bu gün gündüz gördüm bana pek inandırıcı gelmedi, ayrıca bakarsanız Hakan Çalhanoğlu değilde Çalanoglu diye kayıtlı yani trollllllll. yoksa dünya süpersport şampiyonu türkoğlu türk dünyaca ünlü Kenanımızı kim tanımaz

0|1
    0|1
  • İkisi de haksız.

0|1
    0|0
  • 4 kere dünya şampiyonu olmuş bir adam hala kendini motosikletci diye tanıtıyorsa Kenan Sofuoğlunun Mütevaziliği ve Adamlığı sorgulanamaz.

2|1
    0|0
  • Birine saygı göstermek için önce adını soyadını düzgün yazmak telafuz etmek lazım çalanoğlu nedir ya :)
    Gelelim konuya adam sapına kadar haklı almanyada millet motor sporları ile ilgilenmiyor schumaier den beri kaldı ki o bir topçu tanımaması gayet normal ona ününden dolayı kimbilir kimler yazıyordur böyle nete vermek küçük düşürmek hiç yakışmamış yazmak nedir ara değil mi!!!

0|1
    0|0
  • yalandır bu

0|1
    0|0
  • Hakli olan kenandi ama paylasmakla direk hedef gosterdi hakan hatasini anlayip geri donus yapardi simdi barismislar gercii

0|1
    0|0
  • hakan çalhanoğlu haklı zaten kötü bişey de dememiş kimsin demiş bu acıların çocugu kenan gene acıtasyon yapmış kanka

0|1
    0|1
  • hepinizi silerim sıkıntı yok

1|1
    0|0
  • Milli konumuz bu oldu su sıralar 😂😂

1|1
    0|0
  • Bunu internette paylaşacak ne var anlamadım. Bana da birisi WhatsApp'dan ''Ben Adriana Lima'yım tanışalım mı?'' dese bende sen kimsin lan derim. Neden aramıyor ki, WhatsApp'da nedir?

0|1
    0|0
  • Kenan Sofuoglu

0|1
    0|0
  • Hakan Çalhanoğlu.

0|1
    0|0
  • Kenan Sofuoglu haksız saçma sapan ergen gibi trip atmalar interntte yayınlamalar gereksiz yere olayı büyütmüş.

0|1
    0|0
  • bu ne ya eşek kadar adamlar whatsapp konusmalarını mı yayınlamış :D inandırıcı gelmedi

1|1
    0|0
  • Bunu Sosyal medyaya Yaymak Hata Bence.

0|1
    0|0
  • yanlış yaptı hakan

0|1
    0|0
  • '' neden tanışmak istiyorsunuz ben sizi tanımıyorum '' bu cümleyi açıklayabilecek var mı

0|1
    0|0
Yükleniyor...