Ebru gundes hakkında dusuncelerınız neler?

Ebru gundes hakkında dusuncelerınız neler? Sever mısınız?

Güncellemeler:
Herkese +1

0|0
11|11

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Eskiden cok severdim cunku gercekten guzel pop muzik yapiyodu sonra ne zaman bulent ersoy ibrahim tatlises muslum gurses ferdi tayfur ve orhan gencebay ortamina girip onlarla takildi hem yaptigi muzigi bozdu hemde buna giyinip buna gore davrandi ve zamanla arabesk muziginde iyi yerler yapmaya basladi ve o artik bir arabesk muzik sanatcisi ve buda benim tarzimin disinda olan bur muzik tarzi dolayisiylada rakip. etmeyi ve dinlemeyi biraktim halbuki ahdim olsun albumune kadar butun albumleri elimde var her ne kadar sevmesemde dertler benim olsun isimli orhan gencebay sarkisinda nirvana sini yapmis bir ablamizdir :)

0|0
    0|0
  • Sesi guzel; hareketleri yapmacik.

1|0
    0|0
  • koyu hayranıyım , kırk sene bıkmadan dınlerım

1|0
    0|0
  • Hayır

1|0
    0|0
  • severim

1|0
    0|0
  • çok begeniyorum bütün sarkılarını ezbere bilirim çok değerli bir kadın sanatcı birdaha onun gibi asla gelmez.

1|0
    0|0
  • Kişiliğinide sanatını da bozdu.

1|0
    0|0
  • Sevmiyorum kendisini.

1|0
    0|0
  • efsanedir, net.

1|0
    0|0
  • Bir sanatçının hayatı yaşadıkları benim için önemli değildir. Şarkılarını severek dinliyorum hatta şu an ebru gündeşin eski şarkılarından 1- POP\EBRU GÜNDEŞ\BEN DAHA BUYUMEDIM\Ebru Gündes - İki Gözüm İki Bulut. mp3 parçasını dinliyorum :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• enteresan bir tip gördüğümdeki tepkim aynen şu
    bu kadını makyaj dolu bir kovaya sokuyorlar kaşları felan çok komik
    sesi güzel okadar

1|0
    0|0
  • Hayır sevmem. Sesi çok erkeksi. Saçı, giyimi berbat. Sadece onu diyebilirim iran kökenli erkeği kafalamış bir eli yağda balda yaşıyor

1|0
    0|0
  • asalağın teki

1|0
    0|0
  • Ben seviyom çok tatlı 🙆🏻

1|0
    0|0
  • kişiliğini sevmem ama sesi güzel

1|0
    0|0
  • 10 numara sesi var

1|0
    0|0
  • Sevmem

1|0
    0|0
  • Gönlümün efendisidir kendisi

1|0
    0|0
  • Sesi çok güzel ama eskiye göre çok yapmacık yaptığı estetikten de kaynaklanıyor olabilir

1|0
    0|0
  • Tek beğendiğim özelliği sesi

0|0
    0|0
Yükleniyor...