Neden Türk dizilerinde genellikle metres mükemmel, eş iğrenç bir varlık gibi gösteriliyor?

Neden Türk dizilerinde genellikle metres mükemmel, eş tarzım değil bir varlık gibi gösteriliyor?

Güncellemeler:
Ah şu sitenin düzenlemesi yok mu öldürüyor insanı. Sanki küfür yazdım

0|1
14|40

En İyi Kız Görüşü

• Türkiyedeki çogu dizi ve filmlerin tek amacı ahlak dışı olan herseyi göstere göstere normalleştirmek herdizide çarpık ilişkiler tarzım değil konular aşkmış meşkmiş hepsi rezalet

9|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 40

• Toplum değerleri yok edilmeye çalışılıyor. İşte bunlar hep İlluminati

6|0
    0|0
  • katılıyorum 👍🏾 hep toplumu kahbeliğe iten sebepler bunlar.

4|0
    0|0
  • kafa ütüleyen iğrençtir

1|0
    0|0
  • Çünkü Ahlak Bozarak Türk Halkının Bilinç Altına Girdirip Aptallaştırma Yolunda Mlsf Dizilerimiz Her filmde Aldatma Metres vs. vs. ve bunları doğal güzel birşeymiş gibi gösteriyorlar tamamen türkleri aptallaşma yollunda yabancı ülkelerden destek alıyor yapımcıları bazıları

1|0
    0|0
  • Insanları zinaya teşvik ediyor solcu yönetmenler.

4|0
    0|0
  • abazlık dizilerden akıyor işte daha ne diyim

1|0
    0|0
  • E bi' şekilde sağlıklı aile yapısının tahrip edilmesi lazım ki aklı başında, edepli, vakur vatan evlatlarının çoğalmasının önüne geçilsin.

2|0
    0|0
  • Benimde merak etigim Turk dizilerinde insanlar calismadan nasil zengin oluyorlar? Böyle herkes holding sahibi ve devamli toplanti yapip korkunc servete sahipler 😊 ulen buadamlari bir kerede ne disarda ne ofiste calisirken goremiyorum 😊

2|0
    0|0
  • yesılcama bakıyorsun bı kızı kovalardı jonler yanı cogunlugu oyleydı fılmın aıle ıle alakalı fılmler bırlık felan sımdı herkes ayrı bı dunya herkesın ayrı bırhavası var hepsı farklı kafadan kım kımınle belli degıl

2|0
    0|0
  • toplumun etik ahlak kurallarını bozmaya yönelik o yuzden

3|0
    0|0
    • Kesinlikle bende öyle düşünüyorum normal gibi gösterme çabaları

• Kesinlikle katılıyorum 👍

• bunun farkında olmak yetmiyor bu değiştirecek yeni nesiller yetiştirmek gerekiyor

• Toplumun ahlakını bozuyorlar

1|0
    0|0
  • İlgi ceksin

1|0
    0|0
  • şimdi bana gülenler olacaktır da hala anlamadınız mı islam anlayışının yıkılmaya çalısıldıgını

1|0
    0|0
  • Öyledir çünkü.. metres mutluluktur eş ise korku filmi :)

1|1
    4|0
  • Normalde gerçek hayatta da öyledir. Eş ipleri ele alma çabasında olup baskı yapar. Metres karısından ayırmak için evli erkeği mutluluk saçar. Gerçek hayatta da çok farklı değil bu işler..

1|0
    1|0
  • Aferinla ilk defa en iyi bir konuya deginildi burada

1|0
    0|0
  • sonuclarını bu sitede görüyoruz

1|0
    1|0
  • Ahlak disi ne varsa normal gisteriyorlarr cunku obur turlu hic tutmaz ve bilinc alti yapiliyor

2|0
    0|0
  • Bu müslüman ülke bir buna el atamadı nedeni çok açık prim yapıyor para var ucunda

2|0
    0|0
  • Sürekli şiddet kavga var dizilerde lütfen çocuklarınıza bu sacmalikları izletmeyin

2|0
    0|0
  • belirli bir süre sonra öyle oluyor çünkü

1|0
    1|0
  • televizyon boş beyinleri doldurmak için tasarlanmış bir kutu

2|0
    0|0
  • Turk aile yapısını ve ahlaki bozmak için başarılılar da

2|0
    0|0
  • 21. yy dayız gereksiz saçma geleneklerin yok olması gerek insanları modern çağın gereklilikleri hakkında bilinçlendiriyorlar..
    eski köle ruhlu cahil fakir anadolu geleneklerini unutun :D

0|0
    2|0
  • Gercektede oyle gibi

1|0
    1|0
  • bir laf var kadın dedigin dışarda hanfendi yatakta o... olacak demekki yatakta metresten aldıgı hazzı alamıyor eşine yapamadıklarını onda çıkarıyo

0|0
    2|0
  • metres zaten yırtık hatundur sınırsızdır bence ondan

1|0
    1|0
  • Amac bizim kulturumuzu bozmak evli adamn ya da kadinin baska biryle ne munasebeti olabilir

1|0
    0|0
  • Çünkü gerçekte de böyle oluyor metres taş gibi hatun hanım solmuş kart tavuk :))))

0|0
    2|0
  • Çünkü gerçekte de aynı durum :)

0|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    10

Kızlar Ne Diyor 13

• Senaristler eşlerinden çok çekti galiba 😀

1|0
    0|0
  • toplum ahlakını bozmak için

1|0
    0|0
  • Medya lobisinin topluma lanse ettigi algilardan biri.

2|0
    0|0
  • Sadece metresler evdekilerinden farklı olmağa çalışıyorlar, kendilerine özen gösteriyorlar, para ordan geldiği için. Evdeki ise aile pronlemleri, çoluk-çoçuk, anne, baba derken kendini sala veriyor

1|0
    0|0
  • Türk dizi klişeleri zaten yenge ye aşık olmak töre muhakkak işlenir kötü kadın metres ve ezik bir eş vardır muhakkak bir zengin aile holding vardır hep böyle

2|0
    0|0
  • Aynen abi ya

1|0
    0|0
  • Tek Türk dizilerinde de degil dünyada sinama dizi sektöründe genel bir algı bu, sirf ahlaki düzeni bozmak için yapılan bir sey bence.

3|0
    0|0
  • Sekse egilim artsin mesaji her yerde var israilin oyunu bu seks ve tuketim artirarak kiyametin kopmasini hizlandiriyorlar

2|0
    0|0
  • insanları bozmak istiyorlar da o yüzden türk dizileri öyle iğrençtir :))

1|0
    0|0
  • ahh bir bilsem

1|0
    0|0
  • Soruyu tam net anlayamasam da , tam tersi olarak gösterildiğini düşünüyorum. Ve hep aynı senaryolar..

0|0
    0|0
  • özenti

0|0
    0|0
  • Malesef öyle

1|0
    0|0
Yükleniyor...