Evlendirme programları hakkında ne düşünüyorsunuz?

Evlendirme programlarının insanların yararına mı yoksa reklam amaçlı mı yapıldığını düşünüyorsunuz? Bu şekilde yapılan bir evlilik uzun ömürlü olur mu?

0|0
32|20

En İyi Kız Görüşü

• uzun ömürlü olmayacağını biliyorum çünkü hepsinde ajanstan gelenler de var. Yani orada oturduğunu gördüğünüz 40. talibini reddedip ortalık karıştıranların hepsi bir nevi oyuncu. Artık nadiren gerçekten normal bir vatandaş olup oraya çıkan insanlar var.
    umursanacak bir şey değil. benim tahammülüm yok.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• saçma, millet oraya sırf birbirini gömmeye, yermeye gidiyor, başkada bir bo, k yaptıklarını görmedim. sırf kargaşa, gürültü, ses kirliliği olumlu birşey göremedim. ve görmüyorum. çünkü olumlu, pozitif enerji yayan insanlardan çok, yargıcı insanlar var, herşeye bir kulp buluyorlar, herşeye bir lafları var, ne gerek var elalemle uğraşmaya, varsa beni bulur, gelemem ben öyle şeylere, 3 kuruşluk insanlara lord muamelesi yapıyorlar ayar oluyorum.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 31

• Esra Erol da evlenen bir çiftin haberleri vardı geçenlerde. Eşinin başını kesmişti galiba adam. Zaten sevmezdim bu tarz programları bu haberden sonra iyice nefret ettim. Normal şartlar altında tanışıp evlenip birbirini asıp kesen yok mu var ama yinede ben saçma buluyorum bu programları.

0|1
    0|0
  • Hay Allah. soruyu görmeden ben de benzer bir soru sordum. Görüş bildireyim bari. gerçekten mağdur insanlari ekmek sahibi yapip güven ortamında es aramakda bir sakinca görmüyorum sahsen. Esra erol seda sayan gibi. Tabi isin realty show kişi olduğu için oraya kesfedilmek üzere gidenler de olmazsa olmaz. Sonuçta amaç sadece evlilik değil. rayting izlenilme ve kazanç da var. Hadi bunu anlarim. Evlilik programidir da ; arkadaşım evlilik yarismasi nedir ya. Bakiniz kanal d kismetse olur. Tamamen kurmaca tamamen hikaye. 300.000 TL ödül sözüm ona aşk yaşıyorlar. bunu eleştirecek kelimeler lugatimda yok (!)

1|2
    0|0
  • Nasıl uzun ömürlü olacak o evlilik, 2. günde aileler tanışıyor 3. günde Nisan 5. günde evleniyorlar.

0|1
    0|0
  • evlendirme programları saçma çoğu ünlü olmaya geliyorlar evlenmek isteyen dışarıda doğru kişiyle evlenir zaten

0|1
    0|0
  • farklı gözle izliyorum komik oluyor

0|1
    0|0
  • Bir şey düşünmüyorum.

0|1
    0|0
  • para için soytari olan insanlar.

0|2
    0|0
  • Izliyorum ben arada kavga cikiyor falan

0|1
    0|0
  • bu sekilde yapilan evlilikler niye uzun olmasin ki? sadece herkesin onunde evlenip herkes onlara sahit oluyo tek fark bu. evlenemeyen insanlarin yararina oldugunu dusunuyorum. fakat bu evlendirme programlari kiz alir satar gibi oluyo sanki gibime geldi.

0|1
    0|0
  • saçmalık öyle bir ortamda yuva kurulmaz

0|1
    0|0
  • Çok az faydalı, çoğunkukla da kendini rezil etmekte bir numara diye düşünüyorum. Daha bu zamana kadar evliliklerinin uzun olduğunu görmedim :)

0|1
    0|0
  • Troll bence. Sanmıyorum ben aklı başında bir bireyin oralara gideceğini.

0|1
    0|0
  • eğlenceli oluyor, ciddiye alarak izlemem

0|1
    0|0
  • Komik oluyorlar

0|1
    0|0
  • Rezillikten başka birşey değil

0|1
    0|0
  • Zuhal topal haric hepsi çöp 😂😂

0|1
    0|0
  • Ortalara saçılan insanlar, elbette ki mide bulandırıcı buluyorum.

0|1
    0|0
  • Hergün gülüyorum insan bu kadar mi rezil olur diye.

0|1
    0|0
  • Fazlasıyla saçma geliyor bana.

0|1
    0|0
  • yalan bence

0|1
    0|0
  • Gereksiz

0|1
    0|0
  • sacmalık ırenclık

0|1
    0|0
  • ben çok seviyorum esra erolu özellikle

0|1
    0|0
  • Sacma programlar

0|1
    0|0
  • çok saçmalar la ehehe

0|1
    0|0
  • Komedi dizisi gibi bir sey :D

0|1
    0|0
  • Samimi değil

0|1
    0|0
  • o kadar saçma bişi daha olmaz resmen pazarlama programı gibi

0|0
    0|0
  • Rezalet

0|1
    0|0
  • Bende En sonunda Oray'a gidicem gibi görünüyor evde kaldım

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    1

Erkekler Ne Diyor 19

• Yapanın allah cezasını versin ne kadar kendini bilmeyen aşağılık insan varsa orada. Sağlam bir insan olanın o proğram da ne işi var. Bayanlar çıkmış diyor bana gelecek olan talibimin maddi durumu iyi olsun ya aptal zengin olan sana niye gelsin. fox taki o türbanlı kşar 3 senedir ordaymış bu güne kadar iyi talibi gelmemiş

0|2
    0|0
  • İster program olsun, ister internetten olsun, ister okuldan olsun, ister işyerinden olsun fark etmiyor..
    Evliliklerin uzun veya kısa sürmesinin bu tür şeylerle alakası yok..
    Normal bir şekilde tanışıp yıllarca aşk yaşayan kişilerin de 3 ayda boşandığını görüyoruz..
    Öte yanda otobüste ve piknikte tanışıp yıllardır evli mutlu çocuklu olan tanıdıklarım var..

0|2
    0|0
    • Aslında işin trajik yanı evlilik gibi kutsal bir birlikteliğin şova, maddi pazarlığa ve basitliğe dönüşmesi. Bir de gerçekten bu programların insanların yararına mı yoksa kendi yararlarına mı olduğu

• Şov ve maddi pazarlık konusunda haklısın..
      Evlilik programına çıkacak kadar ileri giden kişiler aylığın net rakamını soracak kadar veya kendi üzerine bir daire isteyecek kadar da ileri gidebiliyor..

• Saçma sapan programlar

0|1
    0|0
  • Ülkenin iç yüzünü yansıttığını düşünüyorum tapu kadastro.

0|2
    0|0
  • arada dnk gelıyor mecbur baska bısı yok tvde hanifemidir nedır kız kendını bısı sanıyor aileleri nasıl ızın verıyoranlamıyorum hepsı kendını rezıl edıyor cahıl ınsanlar var genelde

0|2
    0|0
    • Değil mi, bir de bunların aileleri var, akrabaları var, arkadaşları var, komşuları var, kısaca sosyal çevreleri var, iyi cesaret

• ordan evlenenler zaten hep sorgular durur bırbırını talıbınle ne yaptın nereye gıttın neden konuştun vs falan ve ayrılırlar

• hergün izliyorum

0|1
    0|0
  • Hepsi showdan ibaret birçoğ rreyting için ajanstan gelen oyuncular örneğin çay içmeye çıkanlar konuşacak yere sadece olup biteni izliyorlar neden acaba

0|2
    0|0
  • gülme amaçlı iş görüyor

0|1
    0|0
  • Bence boş is insanlar kendilerine piyasa yapma peşin de

0|2
    0|0
  • Türk toplumunun ahlakını bozan programlar sanal zuzular paralarıda reyting

0|1
    0|0
    • Bende öyle düşünüyorum, toplumu yozlaştırmaya götüren programlardan sadece birisi

• zuhal topalın programı gayet güzel ilgiyle izliyorum. nişanlı olmasam ordaki hanife için çıkardım o programa :D

0|1
    0|0
  • komik sempatik ama saçma :)

0|1
    0|0
  • Kim kime dum duma

0|1
    0|0
  • Gereksiz, şuursuz insan yığını oluşturma programı.

0|1
    0|0
  • Parali askerlik gbi dusun :)

0|2
    0|0
  • Reyting amaçlı.

0|1
    0|0
  • saçmalık bence izlenmemeli

0|1
    0|0
  • Beyaz Show dan daha eğlenceliler

0|1
    0|0
  • Amacından saptı, bu ülkede herşey reyting uğruna.

0|1
    0|0
Yükleniyor...