03.01.2016Yılın ilk pazar günü. Herkese günaydın. Pazar sabahı kahvesi yaptım, içer misiniz?

Küçüklüğümde çok severek izlediğim ve her pazar herkes uyurken kalkıp tv başına geçmeme sebep olan bir çizgi film var. Belki aradan 20 küsür yıl geçti.. Şimdi aklıma gelince tebessüm ettim. O zamanlar aç karnına erkenden uyanır, uykusuz olsam da mutlaka bu çizgi filmi seyrederdim. Şimdi büyüdük artık sabahları kahve içip haber izliyoruz.. Bilmeyenler için Voltran adlı bu harika çizgi filmi paylaşıyorum. İyi seyirler :)

Güncellemeler:
Yaptığım kahvenin fotoğrafını koymamışım :)

http://i.hizliresim.com/jV1L2n.jpg

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• günaydın.. kahve nadir icerim ama cay varsa alirim.. :)

0|1
    0|0
    • günaydın,6 gün sonra günaydın oldu ama yeni fark ettim kusura bakma :)

• Ozaman tekrar Günaydın... eig için teşekürler.. 😊

• Yeniden merhaba ve rica ederim

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Zaman gecsede icimizdeki cocuk hala minnacik.. iyilerin sevdigi... kötülerin korktugu... 😊 icimizdeki masumcuk cizgi film izlemeye devam etsin... Gunaydin buarada afiyet olsun..

0|1
    0|0
    • Olgunluk desen 4 yaşımda bile buna sahiptim hem de üst düzeylerde. çocukluk desen hep benimleydi hala benimle. her biri bir parçamdır. dengeyi sağlarlar ve yaşamımı renklendirirler..
      Teşekkür ederim.. :)

• Küçükken bende erkenden kalkardım 6 7 gibi annemler uyurdunınlar uyanana kadar çizgi film seyrederdim vay be

0|1
    0|0
    • aynen ben de. Gözlerimi daha açamamışken heyecanla koltuğa uzanırdım. tv sesini de az açardım, çekinirdim uyanacaklar diye. ne günlerdi..

• Günaydın

0|1
    0|0
    • Gün aydın, hayırlı sabahlar :)

Erkekler Ne Diyor 1

• kanka napıyon yaaa :D

0|1
    0|0
    • hoşgeldin dost! napayım ev de anılarım depreşti. yalnızlıktan çocukluğuma döndüm :D

• sağolasın dostum. beklerim birgün inş :)

Yükleniyor...