Çizgi film izler misin?

Utanmam, aslanlar gibi izlerim, en çokta Nickelodeon dakileri severim.

0|0
13|13

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• 38 Yaşındayım. Sünger Bob'un beni eğlendirdiği, Madagasar Penguenlerinin güldürdüğü kadar çok az film bana bu güzel duyguları yaşatıyor.
    Bazen Sünger Bob'un dünyasında bir karakter olmayı istiyorum. O renkli ve canlı dünyada kaybettiğimiz bir çok değer var. Kardeşim benim Kowalski gibi olduğumu söyler. Ben ise Rico gibi hafif sıyırmış olduğuma inanıyorum. Meslek yaşantım da ise Skipper benzeriyim. Bir tek Private'a yer kalmadı.

Benim kuşağımdakiler Voltron, He-Man, Red Kit, Transformers gibi çizgi filmlerle büyüdüler. Sinemalara gelen animasyonları çok seviyorum. Yaşım ne olursa olsun içimdeki çocuğu yaşatmamı sağlıyorlar.

Çay kupam ve çoraplarım bu güzel arkadaşın figürleriyle resmedilmiş. Hatırlayanlar için ;

https://www.youtube.com/watch?v=4d0Ld53Fp0Y

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• İzlemez olur muyum? bayılırım çizgi film izlemeye. Küçük kardeşimle izleriz hatta çoğu zaman. Çizgi film izlemenin yaşı olmaz bence. :)

0|2
    0|0
  • İzlerim çok severim :D Bugs Bunny , Tom ve Jerry, Casper, Şirinler favorilerim :D

0|1
    0|0
  • Studio Ghibli animelerini çok severim, özellikle Miyazaki'ninkileri :D dl9fvu4r30qs1.cloudfront.net/.../...o-miyazaki.jpg

0|1
    0|0
  • evet izlerim severim

0|1
    0|0
  • Çok severim

0|1
    0|0
  • Ben de izlerim. en cok masa i medved izlerim. Tom jerry de rastladimda. ama masa i medvedi baya internetden acip izliyorum

0|1
    0|0
  • bazen eser, tweety bugs bunny filan açar izlerim netten :)

0|1
    0|0
  • İzlerim hâlâ Cedric çilek kız vs :D

0|1
    0|0
  • bende ızlerım :) sunger bob çıkıyodu

0|1
    0|0
  • Yok ya vakit yok 😞

0|1
    0|0
  • Bazen izlerim.

0|1
    0|0
  • Cok Severim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Aynen yha toz pembe hayat ne siddet ne teror on numara film dir pepee

1|1
    0|0
  • animasyon izlerim

0|1
    0|0
  • animasyonlar güzeldir
    nerde kaldı he-man, superman, voltran..

0|1
    0|0
  • Uzun zamandır izlemiyorum. Keyif vermiyor; Red Kit veya Ten Ten vb türler de dahil.

0|1
    0|0
  • Aynen üstad. Hem de şu yeni jenerasyon animasyonlar çok sağlam. En çok Pixar yapımlarını beğeniyorum.

0|1
    0|0
  • bir zamanlarr

0|1
    0|0
  • Pek televizyon izlemişliğim yok ama 2 3 yıl öncesine kadar açar oturur izlerdim ^^

0|1
    0|0
  • Ben de izlemeyi çok seviyorum.

0|1
    0|0
  • popeye ve pink panter..

0|1
    0|0
  • İzlemem.

0|0
    0|0
  • utanmam kaplanlar gibi izlerim