ELİN OĞLU programını biliyormusunuz orda en sevdiğiniz ve nefret ettiğiniz birleri var mı?

masataka, danilo, chaby, andrey, emrach, manuel, antonio, robbie
ELİN OĞLU programını biliyormusunuz orda en sevdiğiniz ve nefret ettiğiniz birleri var mı?

0|0
12|6

En İyi Erkek Görüşü

• benin bildiğim bir elin oğlu var oda annemın bahsettiği yıllardır.
    ilkokul yılları;Elin oğlu takdir teşekkür alır sen niye böylesin olum, bu karnenin hali ne !!
    şu anki yıllar ;Elin oğlu kız buldu coluk cocuk sahini sen niye böylesin olum evde kaldın olum !!
    Elin oğlu şöyle, efendime söylim elin oğlu böyle vs. vs..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Neden nefret edeyim yahu tanımadığım etmediğim insanlardan.

Rus, Ingiliz ve Emrach'ı sevmiyorum.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Programı bilemedim de şu şarışın uzun saçlı biraderin saçarı harikaymış... Tutmalı desteklemeli bir şeyse, o diğerlerini döver :D

1|0
    0|0
  • İtalyan adam komik severim ama İngiliz olan egoist sevmem.

1|0
    0|0
  • Danilo sempatik, Manuel çok iyi biri, Chaby şakacı, emrahla andrey yakışıklı ama çok konuşkan değiller, antonio tipik amerikalı oda iyi biri, robbie bir ingiliz ama Türk kültürünü baya benimsemiş hatta sanat müziği dinliyo, masataka ise olabilecek en sevimdi japon bence. Programları gerçekten güzel.

1|0
    0|0
  • Hepsinden nefret ediyorum. Program cok sacma. Ayrica kendi insanimiz calisip para kazanamazken elin adamlari para kazaniyosa sorgularim ben bu isi

0|0
    1|0
    • kendi insaımız çalışıp para kazanamdığına emin misin ha sen diorsan çok az maaşla çalışan insanlar var elin adamları fazla kazanıyo o zaten adaletsizlik o ayrı o bizim insanlarımız arasındaki adaletsiz para dağilimi

• @CARAMELA2 :) yok abartmada kendi görüşü

• Yav he he sizin koy daha buyuk ya @CARAMELA2

• sevdıgım tek ınsan burcu oda sarısın o yuzden nefret ettıgım bırılerı yok :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Ayy ben hepsini seviyorum ama emrach biraz kasıntı pek hoşlanmıyorum

1|0
    0|0
    • yok ya oda belli edemiyo pek kendini onu program dışında canlı yayın felan yaptığında da gördüm söyleşi feln iyi oda

• Bu aralar çok sardım demin izliyordum iyi bence hepsi ama sunanların yanlış sunduğunu düşünüyorum bir sürü konu varken saçma seyler yaptırıyolar bazen adamlars

1|0
    0|0
  • Robbie yi beğeniyorum

1|0
    0|0
  • Danilo, Robbie ve chaby yi seviyorum rus ve japon bana çok soğuk geliyolar🙄

1|0
    0|0
  • Robbie çok yakın geliyor bana. Ama favorim Andrey

1|0
    0|0
  • Manueli beğeniyorum ispanyalı dansçı