Arkadaşlar param bitti ajans saçmalığıyla kandırıldım siz siz olun hiçbirine güvenmeyin?

300 lira yatırdım birdaha dönmediler aypi ajans denen bir ajans siz siz olun para vermeyin bunlar yüzünden kaç gündür parasızım 300 liraya kredi kartı borcumu kapatabiliyodum bunlara verdim siz siz olun yapmayın.

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Şikayet et.

0|0
    0|0
    • Yapacağım zaten her ihtimale karşı ses kaydı aldım tropicanayı aradım böyle bir eylemimiz yok dedi zaten komser beni baya haklı buldu

• Senden para alan adam sana nasil para kazandirsin zaten

0|0
    0|0
    • Aradım konuştum kadın hala üste çıkıyor birde Allah belalarını versin

Erkekler Ne Diyor 1

• hep uyarıyorum bilindik ajanslar dışında kimseye güvenmeyin ajans açmak çok kolay ve bu işlerde para yok çok nadir ünlü çok paralar kazanıyor ve ajanslara attığınız imzaları okuyun 10.000 tl ceza yaptırımları vardır gelmezseniz bir davayla sizden bu parayı çatır çatır alırlar.

0|1
    0|0
    • Polise gittim hadi hayırlısı

• kitabına uydururlar ajanslar kunduz gibidir yani dava da açsan kaybedersin adam alır paranı deneme çekimi yapacağız diye aldım der saçma sapan bir şey çeker koyar siteye veya bir şey için gerekliydi sende gönderdin adam zorla almadı geçmiş olsun bir daha daha dikkatli olursun var tanıdığım zamanla bir çok kişi dolandırılmıştı.

• Teşekkürler. Bidaha inanacağımdan değilde olurda bir kişi görür dolandırılmaz diye uğraşıyorum

Yükleniyor...