Siz ne düşünüyorsunuz bunun hakkında?

İlk bölümden beri Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde Kösem'i Yunan oyuncusu Anastasia Tsilimpiou canlandırıyordu, mavi gözlü sarışın ama 7 bölümde Beren gelmiş öyle birden bire, ela gözlü esmer. Bir de Beren'in oyunculuğunu çoğu kişi beğenmedi. İnsanlar kampanya bile başlattılar
Siz ne düşünüyorsunuz bunun hakkında?

Siz ne düşünüyorsunuz bunun hakkında? Anastasia'nın gitmesi için üzüldünüz mü, Beren'in gelmesine sevindiniz mi?

• Anastasia'yı çok sevdim, keşke Beren gelmeseydi
    30% (3)43% (3)35% (6)Oy Ver
  • Bu rolde Beren'i görmek istiyorum, onun gelmesine çok sevindim
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • İzlemiyorum bu diziyi, bu oyuncuların oyunculuğunu görmedim
    70% (7)57% (4)65% (11)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Televizyon kulturu yerlerde olan milletimizin anlamadigi birsey var. Beren Saat her halukarda gelecekti. Sadece erke e aldilar.

Bu aslinda senaryo beceriksizligi, rum kiz evinden koparilmis masum cocuk olan halini, Beren ise kadina donuzen halini oynayacakti ama rum kiza iyi bir hikaye uyduramayip 'evime gidicem honkarim'dan baskacs bir senaryo yazamadilar, bu sefer hem Beren'i erken alip o hikayeyi kenara birakmak hem de ratingi toparlamak istediler heralde.

Beren Saat'i sevmem. Ama o kadar da kotu degildi. Kadina karsi kara propaganda var.

0|0
    0|0
  • saçma sapan dizilerden birisi...
    amacı belli şanlı tarihimizi aşağılamak...
    oynayanlara bakın hemen hemen benzer kadrolar ve kanallar aynı...
    hedef ne tarihimizle dalga geçip aşağılamak...
    bu oyuncuların Osmanlıdan hoşlanmadığını herkes biliyor peki neden oynuyorlar sizce?
    onlara mı kalmış yüce tarihimi anlatmak bunlar Türk olamazlar...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Diziyi izlemiyorum ama ikisinden birini seçmek gerekirse Anastasia derim. Beren basroldeki çocuğun ablası gibi duruyor

1|0
    0|0
Yükleniyor...