Aslını İnkar Etmeyen Gigi Hadid'in Paylaşımıyla İlgili Ne Düşünüyorsunuz?

Aslını İnkar Etmeyen Gigi Hadid'in Paylaşımıyla İlgili Ne Düşünüyorsunuz ?
Victoria Secret Meleği Olan Hadid 👆

Yarı Filistinli Olan Hadid, yakın zamanlarda, arkadaşlarıyla ellerine kına yaktırdı ve İnstagramda paylaştı. Altına da şu notu düştü:
"Soyadıma Bakın:Hadid. Yarı Filistinliyim ve bundan da gurur duyuyorum."
Bu paylaşım kimilerine sıcak gelirken, diğerleri pek samimi bulmadılar. Peki siz ne düşünüyorsunuz?

• Filistinin yanında olması ve Aslını inkar etmemesi çok güzel birşey.👍
    A seç
  • Bana pek samimi gelmedi.👎
    B seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
22

En İyi Erkek Görüşü

• Önemli olan yarı filistinli olmak değil önemli olan müslüman olmak, malesef yarı filistinli olmak kurtarmıyor insanları. yani velhasıl kelam bu bir şowwww bana hiç samimi gelmedi

0|0
    1|0
    • ama bir röportajında Müslüman bayramlarını kutladığını söylemişti birazcık da onları anlamak lazım, biz Müslüman ülkede Müslüman ana baba da doğduk ve küçüklükten beri İslam ile yetiştirildik Elhamdüllillah. Ama onlar Amerika'da kameraların önünde sadece kimlikte dini yazan bir babayla ve Hollandalı bir anneyle büyüdüler ve annesi ile babası ayrılınca hristiyan olan annesi ile ve üvey babası ile büyüdüler. Biz Müslüman ülkede çevremiz hep Müslümanken İslam 'ı düzgün yaşamayı beceremiyoruz ya onlar?

En İyi Kız Görüşü

• Aslını inkae etmeden söylenmesi güzel birsey

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• yani bilemiyorum ama yaptıgı güzel

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bende Filistinliye benzemeyip taş gibi bir sarışın olsam ben de aslımı inkar etmezdim. 😂

0|0
    0|0
Yükleniyor...