SHAMELESS izleyenler?

Eh, yeni sezon başladı. Ama ben her hafta bekleyip acı çekmemek adına zaten şu an başka dizilere sarmışken sezonun bitmesini bekleyeceğim. Spoi istemem pek ama sizce sezon nasıl başladı, güzel miydi? Merak da etmiyor değilim, ve umarım bu sezon daha fazla Carl-Gallavich-Kevin görürüz. Debby'nin ergenliği ve Fiona'nın her adamı başka bir adamla aldatması yüzünden son sezonda bıkkınlık gelmişti. Bir de Ian'ın bipolar ruh halleri. Gittikçe drama dönmüştü.

Bir de acaba bir ben mi Ian'ın Kash'le düzüştüğü, Mickey'nin hala ağır abi olduğu Ian'a pas vermediği, Lip'in hala adam gibi adam olduğu, tek dertlerinin kışın geçinmek olduğu ve dizinin genelde kış mevsiminde geçtiği dönemleri, yani eski Shameless'ı özledim? Siz ne düşünüyorsunuz? 😁

SHAMELESS izleyenler?

Benimkisi belli oluyor zaten, sizin favori karakteriniz kim? :D

BONUS:

Güncellemeler:
Yok mu izleyen hiç ya :D
Kimse mi izlemedi l*n

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• İlk 4 sezonu izledim 5. sezonunda ilk 5 bölümünü izledim. Eskisi gibi sarmadı.
    Mandy de gidince bıraktım

1|0
    0|0
    • Evet oralarda dizi bozuyor biraz bu sezondan umutluyum inşallah toparlarlar.

• Lip favorim benim ya kızlardan da Mickeynin kız kardeşi ve Lipin üniversitedeki zengin kız arkadaşı)

1|0
    0|0
    • Aynen Mandy harbi kız ya seviyorum bende. Ama Lip bir eskort havalarında takılıyor, o zengin kızla takılırken de şimdi hocasıyla yatarken de bir soğudum bilmiyorum.

• Ay inanmıyorum sana ya jasdhjkasdh bilmiyorum Karen or*spuydu falan ama ona bir sadıktı Lip şimdi hoşuma gitmiyor çapkın çapkın takılması ondandır askjhdakjsd

• Cool olması çok iyi kimseyi takmıyo

• Böyle aile var mı acaba :D

1|0
    0|0
  • kesinlikle Carl ya acayip cool aşkım sdfgh

1|0
    0|0
  • izlemdim

0|0
    0|0
  • bu en baştaki çocuk ibneydi heralde

0|0
    1|0
    • Boş yapmadan uza.

• peki ben nerde kalmışım (( frank genç bir kızlaydı sonra kız öldü hattta frank ameliyat olduydu ama yine dayanamadı içki içti hatta içkiyi kızla çaldılar?

• Beşinci sezon finalini izlemişsin sanırım, o bölümde ölüyordu Bianca. Altıncı sezon yeni başladı işte ilk bölümü yayımlandı izleyebilirsin.

Kızlar Ne Diyor 1

• Bu sezon 2 bölüm izledim ama arayı kapatacağım. Biraz daha izleyeyim ona göre sezonun nasıl olduğuna karar vereceğim

1|0
    0|0
    • Pek içime sinmedi benim bu sezon ya... Herkes de aynı şeyi söylüyor. :7

• Aynen eski sezonlar daha güzeldi.

Yükleniyor...