Muhteşem Yüzyıl'da Kösem'i hangi oyuncu daha iyi oynuyor?

Malum kösem karakterini 7. bölümden itibaren Beren Saat yer almaya başladı. Peki hangi oyuncu Kösem karakterine yakışıyor?

Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Benimde görüşüm anastasia yönünde.
Bereni niye getirdiler ya , anastasia baya yakışıyodu :D yalnız kız 18 yaşındaymış anastasia yuh dedim bir ara baya bir olgun gözüküyor bu yabancılar.

0|0
11|7

En İyi Kız Görüşü

• Anastasia çok iyiydi

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Anastasia

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Beren Saat'da iyi oldu ancak Anastasia daha iyiydi. Sanki Anastasia dizideyken dizinin heyecanı daha fazlaydı. Eskiden bölümleri tekrar izlerken, şimdi hiç izleyesim gelmedi ve ya fragmanları 100 kez açarken, şimdi sadece 1-2 kere açtım. Anastasia kesinlikle daha iyiydi.

0|0
    0|0
  • beren resmen ablası gibi durdu çocuğun yanında yaa cidden ne alaka getirdiler bu kadını diziye. ayrıca konuşmayıda yapamıyo farkındamısınız? kendi gibi konuşuyo aksan yapmıyo anastasia gibi. muhteşem yüzyıldan merym uzerlinin gitmesi gibi bişey oldu bundada izleyici kitlesi düştü

0|0
    0|0
    • aynen aksanı yapamıyo beceremiyor. Ama yakışıyorda çok saçma oldu, bir anda oyuncu değişmesi.
      Nebilim bir kaç yıl geçtikten sonra bir değişme olsaydı hürremde öyle yaptılar mesela. Hoş meryem üzerli gidincede izleyici kitlesi düştü.

• anastasia'nın anında değişmesi çok saçma zaten. Ama bence sarışın kız yapmacık geliyordu ne yalan söyleyeyim. Beren Saat iyi oldu.

0|0
    0|0
    • Aynen çok saçmaydı orası , anastasia 18 yaşındaymış biliyor musun , yabancı kızların hepsi böyle nedense yaşlarına oranla çok olgun gösteriyorlar.

• 17 yaşında olduğunu duymuştum. Sultan Ahmet tahta geçtiğinde 13 yaşındaydı ama oynayan kişi 21 22 yaşlarında gösteriyor. Bu yüzden Anastasia' yı normal karşıladım.

• Anastasia yabancı rolünü en iyi yapanlardan biriydi, çünkü zaten öyle :D çünkü kösem gibi , yabancı olup sonradan türkçe ile konuşması (gerçi ozaman türkçe değil osmanlıca vardı)

Onun dışında beren saat iyi yapıyor fakat sonradan öğrenmiş gibi konuşmayı yapmaya çalışıyorda onu pek beceremediğini düşünüyorum.

• Anastasia..
    Neden berene verildiyse bu rol..

0|0
    0|0
  • sarışın kız

0|0
    0|0
  • Türk olsun bizden olsun 😊

0|0
    0|0
  • Beren çok iyi bir oyuncu bence

0|0