Kim Milyoner Olmak İster'deki soru doğru mu?

Az önce; altı hayvan üstü insan olan yunan mitolojisindeki yaratığı sordular; cevap hem altı at üstü ok atan adam olan sentör, hem de altı deniz kızı üstü ok atan kız olan siren... Soru doğru mu bakan var mıydı?

Güncellemeler:
Yunan mitolojisinde, vücudunun üst tarafı hayvan, alt tarafı insan olan yaratık hangisidir soru buymuş; oo üstü hayvan diyor? o. O Sentor Siren altı hayvandı :D Şekil değişti
Cevap Minotormuş, işte şimdi aydınlandım ya :D Siren ve Sentor'ün altları hayvandı :))) Yanlış soru sorulmaz burada, nadirdir ;)

Minotor da bu elemanmış ; alternatiftarih.com/.../minotor-canavari.jpg altı yani bacakları insan bacağı, ama üst tarafı da boğa :D img.webme.com/pic/g/gizliilimler/minotaur.jpg

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Deniz kizi zaten alti balik ustu insan sayildigindan siren sayilmamistir. Deniz kizlari yari hayvan gibi algilanmiyo sanirim

0|2
    0|0
    • İyi de mitolojideki Siren; altı tamamen deniz kız ve yürüyor; yani normal deniz kızından farkı o ki zaten doğrulup ayağa kalkar gibi ok atıyor :D Şaşırttı soru beni

• Anladim :D tesekkurler:)

• Ben teşekkür ederim :)) ters köşeydi soru valla

En İyi Erkek Görüşü

• Poseidon'da olabilir :D Yunan Mitolojisindeki Tanrılardan biri Okyanus Tanrısımıydı :D

0|1
    0|0
    • Hoca seçenekler;
      kimera
      sentor
      minotor
      siren... :D

• Öyle öyle de, ne bilim; vakit geçirmek istemiyorum consolda :))) ileride belki, gerçi konsol alırsam da sanırım bir God of bide Titanfall oynarım :))

• Aynen :D Konsolla Dövüş oyunları güzel oynanıyor veyah :D Ama Silahlı oyunlar hiç güzel değil :D Gta 5 si konsolla oynamaya çalıştım birde cal of the dutyi mal gibi öldüm. D

Kızlar Ne Diyor 2

• Bakmadım ama o altı at olan ok atan bir adam vardı oynadığım bir oyunda. Öldürüyordu hep beni. Soruyla alakası var mı bilmiyorum ama sevmiyorum o at kılıklı herifi. 😀

0|1
    0|0
  • Ben de minotor diyecektim ama cevap bulunmus coktan. minotorun dunyaya gelisi de ayri bir hikayedir okumanizi dilerim :)

0|1
    0|0
    • Evet, öyleymiş... Minotor ile bir iki kersilastim oyunlard ama detayli sekilde programda denk gelince iste ogrenmis olduk :)

Erkekler Ne Diyor 1

• Yunan olan her şeyden nefret ederim.

0|1
    0|0
    • Valla hak vermesem yalan olur; sadece parazit bir ulke gerçekten. Bide bizden almaya kalktiklarini düşününce...

Yükleniyor...