Kısmet olursa programını izleyenler var mı Melis pisligine sinir olanlar kimeler?

ismet olursa programini izliyorum. Biliyorm hepsi senaryo yapmacik insanlar ama şu melise kıl oluyorum bogasim geliyor. cansel de oyle canselin agiz yapisi konusmasi sinir ya ama melis tam bir şeytan pislik fabrikator kizi güya ama oyca yarismaya girdi varos beni bir gunlugune o eve soksalar o melisin sacini başıni yolar tek bir sac teli bile birakmazdim okadar sinir oluyorm melisin sinsi sinsi hareketleri erdemin o kizi nasil kabul ediyor onuda anlamiyorum melisten nefret ediyorm pislik seytan
Kısmet olursa programını izleyenler  var mı  Melis pisligine sinir olanlar kimeler ?

0|0
4|2

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• bende izlemiyorum ml hepsi :D

0|0
    0|0
    • İzlememen, en dogru arkadaslarla izledik oyle takildim gitti ama senaryo hepsi

Erkekler Ne Diyor 1

• Kız kardesim yüzünden arada mecbur izlemek zorunda kalıyorum, ben mehtap ve danileayı sevmiyorum :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Saçmalık izlemiyorum

0|0
    0|0
  • Ben dizi niyetine izliyorum

0|0
    0|0
  • bu kadar kıskanma ya

0|0
    0|0
    • Kiskanmak mi o kizin neyini kiskaniyim param var güzelim en önemlisi kalbim temiz sen cok seviyorsun galiba bak o kizi kimseviyor ya da izlemedinse izle sende hak vereceksin güzel olsa kiskanirdim

Yükleniyor...