Ertuğrul dizisini izliyormusunuz?

Ertuğrul dizisini izliyormusunuz ben severek izliyorum ve herkese tavsiye ediyorum özellikle gençlere siz katılıyormusunuz bana lütfen eleştırilerinizi yazın dizi Hakkı'nda.

• Karakterler çok iyi
    17% (2)23% (3)20% (5)Oy Ver
  • Dizi gerçeği anlatabiliyor
    17% (2)23% (3)20% (5)Oy Ver
  • Bu dizinin gerçekle bir ilgisi yok
    25% (3)23% (3)24% (6)Oy Ver
  • Dizi karakter ve aksesuar ve kostümleriyle harika
    41% (5)31% (4)36% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Diriliş Ertuğrul dizisini izliyormusunuz ben severek izliyorum ve herkese tavsiye ediyorum özellikle gençlere siz katılıyormusunuz bana lütfen eleştırilerinizi yazın dizi Hakkı'nda.
Diriliş Ertuğrul dizisindeki oyuncu karakteri ve tema hakkındaki görüşleriniz neler. Diziyi izliyormusunuz?
Diriliş Ertuğrul dizisinin temasında işlenen konudan memnunmuşsunuz, diziyi izliyormusunuz, karakterleri beğeniyormuşsunuz, lütfen detaylı?

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Hayatımda izlediğim 2. en iyi dizi diyebilirim... milletimizin, hassayitetlerine dokunan, son 100 yılın getirdiği eziklik duygusunu bertaraf edip, kuvve-i maneviye aşılayan... Olması gereken, türünün ilk örneği olmasına rağmen oldukça başarılı... Kendisinden sonraki yapımlar için çitayı bir hayli yükseğe taşıyan, Müslüman izleyici için bulunmaz bir nimettir... Yandaşım, müslümanın yanındayım...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 3

• Güzel ve özverili bir dizi çıkarıyor bence TRT
    Zevkle izliyorum denk geldikçe...

0|0
    0|0
  • Dizi herşeyiyle harikûlade. :)

0|0
    0|0
  • hayır nedense yandaşlık unsuru taşıyor