BEYLER BAYANLAR neden bu kadınla birlikte neden boşamıyor bunu?

BEYLER BAYANLAR neden bu kadınla birlikte neden boşamıyor bunu ?

0|0
12|10

En İyi Erkek Görüşü

• karıya bak be öf askjdl

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ya hiç güleceğim yoktu 😂adamın bu kadından bir sürü çocuğu var belli ki seviyo niye boşasın

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bacım kusura bakma ama orada kim olsa bakardı kadına bak at mübarek david beckam gibi bir adam kendini tutamamıs bakmıs bunu hemen her erkek yapar bu aldatma değil icgüdüsel hem merak etme ayrılmazlar victora ile 1999 yılından beri sadık adam hem sana ne milletin evliliğinden sanki bosansa david beckham seni bekliyor olacak hey Allahım yaa😂😂 yuva bozma isteği gibi bir istek ancak sana yakısır

2|0
    1|0
    • ya sanki futbolcu olsan buna bakacan

• Niye boşasın pardon?
    Aile denince anladığınız şey nedir? Aile kavramı bu kadar basit mi? Evlilik biribirine ömür boyu destek olmak demektir..
    Önünle lömbür lömbür oynayan popoya iki saniye gözünün kayması eşini sevmediği anlamına gelmez..
    Piyasadaki birkaç abazan yüzünden tüm erkekleri a-m-s-a-l-a-k sandınız heralde..

1|0
    0|0
  • orada kadın olsa da bakar

1|0
    0|0
  • neden boşamadığını sordum üç defa boşol demiş ama olmamış öyle dedi

1|0
    0|0
  • içine dertmi oldu :)

1|0
    0|0
  • light erkek

1|0
    0|0
  • Türk erkeği abazaymış. ya arkadaş :D:D

1|0
    0|0
  • Abazalik

1|0
    0|0
  • Alışkanlık çocuklarının annesi vs dir ya da karı evlilik sözleşmesi yapmışta olabilir boşarsa donuna kadar alırım diye

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Ben de David Beckham olsam ben asla Victoria Beckham'dan ayrılmam. Zutturukten bir ponpon kız için zaten ayrılmam. Bence David beyi kanka halinden bu mükemmel haline karısı getirdi. Bu aile bir ekip ise bu ekibin beyni Victoria Beckham'dir. Ben bu karidan korkuyom abey

1|0
    0|0
  • Yakışıyorlar ama

1|0
    0|0
  • Napolyona soralım 😊

1|0
    0|0
  • Adamın kiskandirmaai hoşuna gidiyodur hem kizlar çıkmış kime bakıcı her halde alana doğru bakacak fesatlik yapmayin

1|0
    0|0
  • David bosatilmaz boşanır o kadarrrrr :D

1|0
    0|0
  • Yuh ya sinir oluyorum böyle erkeklere. Adam değiller.

1|0
    0|0
  • Kadın trip atiyor ama seviyor demekki bosamiyo :D

1|0
    0|0
  • Sana mı kaldı derdi sanane

0|0
    0|0
  • P. islik

0|0
    0|0
  • Ben anlamadım olay ne