Evlilik programları yasaklanmalı mi?

Bugün her kanalda olan evlilik programları yasaklanmalı diye düşünüyorum özellikle "kısmetse olur". Sizin fikriniz ne bu konu hakkında?

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• Evet yasaklanmalı yayın saatleri dolayısıyla çocukların okulladan gelme saatlerine denk geliyor e baba işte anne mutfakta tv çocuğa kalıyor oda bu tip programları kanalları dolaşırken bile görse evlilik olayını çok ama çok yanlış tanımasına sebep oluyor

0|1
    0|0
    • 3 tane 5-7 yaş arası yeğenlerim var ağzı açık ayran budalası gibi seyrediyorlar ve yetmiyor kendi aralarında tartışıyorlar ve biz bu gençlerden geleceğin aydın gençleri olarak birşey bekliyoruz çocuklar psikolojik olarak sıfırlanıyor

En İyi Erkek Görüşü

• Milleti iyice aptallaştırmak için yapılmış basit numaralar bunlar.

0|1
    0|0
    • Bende siyasi bir olay olduğunu düşünüyorum millet gündemle ilgilenmesin bu seyrederek gün geçirsin evden çıkmasın diye yapılan ve desteklenen bir yapı

Kızlar Ne Diyor 6

• Yasaklanmalı çok gereksiz çünkü

0|1
    0|0
  • Yasaklansin bence de.

0|1
    0|0
  • Oraya çıkanların şeye sürmeye aklı olduğunu düşünmüyorum

0|1
    0|0
    • Bnde tam tersini düşünüyorum çok akıllılar yoksa o kadar tartışmayı ve birbirlerinin arkasından iş çevirmeyi dusunemezler ya 😀

• Ne olursa olsun rezilliğin ötesi bence

• nerdeyse her kanalda var
    Kısmetse olur da kurgu zaten :D gülüyorum onlara

0|1
    0|0
  • Bence de evlilik gibi kutsal bir olayı reklam amacıyla kullanmak tarzım değil

0|1
    0|0
    • Kutsalligimi kaldı ya aynı evinde 7 erkek 7 bayan hepsi birbirine kement atma peşinde

• Şahsen o programa çıkmanın utanç verici olduğunu düşünüyorum

• Aynen öyle ya milletin ar damarı çatlamış

• kısmetse olur evlilk progrsmı değil zaten yarışma programı

0|1
    0|0
    • Yarışmanın amacı evlenip oradan çıkarak büyük ödülü almak değil mi sonucda ortaya meze olan "evlilik"

• Dizi de mantık var bunlarda mantık da yok

• ama izleyicisi var demekki mantıkszda olsa sevliyo

Erkekler Ne Diyor 1

• Onu rtük bilir ama çok saçma oldugu kesin

0|1
    0|0
Yükleniyor...