Bu hafta Beyaz Show neden canlı değil?

Arkadaşlar bu hafta beyaz show neden canlı değil bilen var mı?

5|2
82|119

En İyi Erkek Görüşü

• adam son iki üç haftada nasıl geriledi haberin var mı apla :D provokasyon yapıyorlar ya hani :D

5|4
    0|0
    • Sen provokasyon dersin ben gerçekler derim.

• Evet belkide akpartinin yaptığı bir provokasyon bilemeyiz yarın çıkar tayibe derki bunlar bizi soyunarak yeneceklerini sanıyorlar eyyyyyyyyyy milletim :D belkide tam tersi yaşadığı sıkıntıları protesto etmek için soyunmayı tercih etti ama sizin gibi zihniyetler meme ucuna dikkat eder amaca değil. Olayı ambulans a bağlayan arkadaşın kafasınıda yaşamak isterdim.

• @Loss34 kişi kendinden bilir işi. Kardeş sen beni nerden tanıyon da bu kanıya varabiliyon he :D Olayı ambulansla bağdaştıramıyorsan sus zaten kardeş bir pok bildiğin yok :D

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 118

• Ben "Beyaz " kadar cesaretsizini uzun süredir tv'lerde göremedim. Tamam böyle küçük bir olay yaşadı ama neyden korkuyor anlamıyorum. Sen senelerdir progeam yapıyorsun. Yaptığın programın içeriğinin ne olduğunu da herkes biliyor. Ben program sunucusu ve senelerdir o programı düzenleyene ve sunan birisi olsam, beyaz'ın yerinde olsam o programı sundugum sırada içeride polis bulundururum. Her hangi bir propaganda yapan şahsiyet olursa tutuklatır bir de programımı bu hâle getirip, programıma müdahale ettikleri için o şahıslardan bir bir davacı olurum. Adam korkakmış ya kendi kariyerini bitirecek suçsuz bile olsa.

6|1
    0|0
  • Provakör şerefsizler yüzünden olma ihtimali yüksek adamı baltalamak için her boku yapıyorlar

8|1
    0|0
  • Canli yayin olunca telefon baglantisi aliyorlar cunku. 20 yillik canli yayin talk show'cusu kaldiramadi canli yayini. Bir oyleyim bir boyle diye yanar doner olunca dogan grubu risk alip canli yayin yaptirmamistir gelecek telefonlarda neler soylenecegi bilinmeyecegi icin. Onumuzdeki hafta da yurt disinda olacagim ayagina bant kaydi bile olmayacak. Olaylar soguyunca daha sonraki hafta yeniden baslayacak. Ata Demirer falan gelecek millet gulmekten dusunmeye vakit bulamasin diye. Yazik, uzuldum aslinda Beyaz'i da severim ve hic kacirmam, adamin 20 yillik karizmasi yerle bir oldu yok yere.

2|0
    0|0
    • Şimdi o öğretmeni yayına bağlayan kim o kadar insan içinden? Güldürmeyin Beyazıt Öztürk'ün ipini doğan medyası çekmiştir kendi boş ideolojileri uğruna..

• Telefonda o konusmayi yapacagini soylememistir ki. Canli yayin risktir. Zaten basta da cok normal konusuyordu kadin, telefonu kapatmaya yakin bir sey daha soyleyecegim dedi ve canli yayin oldugu icin cat diye reklama giremediler veya telefonu yuzune kapatamadilar. O daha cok tepki cekerdi. Canli yayinlara devam edilse telefonlarin arkasi gelebilirdi. Birkac hafta olayin unutulmasi icin bekleniyor. Ata Demirer haftasi tekrar canliya donulebilir. Amaclari Beyaz'i harcamak olsaydi her kesimden o kadar cok tepki gormusken banttan da olsa devam etmesine izin verilmezdi. Beyaz Show kolay kolay bitmez, baskasi yapsa ipini coktan cekerlerdi ama Beyaz her cuma, Kanal D'nin reytinglerini kurtariyor. Elestirilere ragmen yine izlenmeye devam edecek.

• beyaz , manitanın yanına gidecekmiş

2|2
    0|0
  • izlemeyin onu hatta kanal d yi komple izlemeyin dogan medya gurubundan hiç birşey olmaz pkk terörist destekli bir yayın gurubu

4|1
    0|0
  • beyazıt öztürk'e yapılanlardan dolayı, onu üzdüler, terör yandaşı olarak gösterdilerç boş boğaz olunca insanlar, e haliyle ortaya böyle birşey çıktı, ben en başta dedim, beyaz program falan yapmıyorum dese 20 yılı çöpe atar, yapar mı yapar. buda yetmedi, canlı yayın esnasında seyircilerin arasından 3-5 gösteri yapıldı, propaganda yapıldı. tabi buda tuz biber oldu,

2|0
    0|0
  • Efesin maçı var ondan.

3|1
    0|0
  • Bırakında canlı olmasın son günlerde ne kadar şehit verdik. Bırakın hiç canlı eğlence programı yapılmasın...

0|0
    0|0
  • Beyazı da yediler :)) planlı olarak beyazı tugaya getirip bitireme operasyonu oldu yanında içeri atarlarsa sa şaşmamak gerek

1|1
    0|0
  • adam toz oldu canlı yayın skandallarından sonra.. kendine gelemez o uzun süre.

0|1
    0|0
  • Beyaz'ın Papua Yeni Gine'de ki teknesi batmış :(

1|0
    0|0
  • canlı yayına mudahele edemiyorlarr

1|2
    0|0
  • Adama ceza kestiler. Haketti aslında

1|0
    0|0
  • canlı değil miydi? canlı yayındaki protestoları engellemek için olabilir.

0|0
    0|0
  • Bilemedım kanks

0|0
    0|0
  • Öyle icap etmiştir

0|0
    0|0
  • Canlı yayından korkuyordur

0|1
    0|0
  • Canlı yayın risk taşır ve baya bir kullandılar bunu , adamlar haklı

1|0
    0|0
  • bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • yahu bizim beyaz abdullah öcalan sağ koluymuş diyorlar doğru mu

0|1
    0|0
  • Bu ne zamanın sorusu abi? Tarihi bile görünmüyor artık. Kim "Günün Sorusu" seçti bunu? Soran bile hesabı kapatıp sırra kadem basmış. Millet de patır patır cevaplamış valla.

0|0
    0|0
  • bende izliyecektim ama bakamadım internetten bakmak lazım

0|0
    0|0
  • geçen canlı yayında protesto olmuştu. Adami linç ettiler itibarı zedelendi. artık bir süre canlı olmaz. seneye de kalkar yayından. psikolojisi göçmüş beyaz'ın resmen.

0|0
    0|0
  • Korku dağları beklermiş... Karakteri zayıf adamlar zoru görünce geri vitese geçermiş.

0|0
    0|0
  • sen sorasın diye :))

0|0
    0|0
  • Provakasyonlarla alakalı değil aslında kendisi yurt dışında haftaya hiç yayın yapmicak kaldırıldı gibi yalan haberlere hazır olun ve bir sonraki hafta ise Ata Demirer konuğu saygılar

2|0
    0|0
  • onun yerınde olsam beyaz showa mowa cıkmam bir daha.

0|0
    0|0
  • Çünkü ölmüş

1|0
    0|0
  • Evet bende farkettim. Heralde yine bir propaganda olursa kırpabilmek için. Bu yüzden canlı olmaması konusunda gayet haklılar.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    88

Kızlar Ne Diyor 81

• canlı yayından dili yandı ya belki bırakmış artık :D

4|2
    0|0
  • Bazi kendini bilmezler canli yayinda sacma sapan hareketler yaptigi icin ve rtuk un de bu sacma hareketlere ceza kestigi icin olabilir

0|0
    0|0
  • Sürekli bir şeylere kurban gidiyolar da o yüzden

0|0
    0|0
  • Gecen haftalardaki olaylardandir

0|0
    0|0
  • Songül çıktı ya ondan djsjsj

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum ki

0|0
    0|0
  • Olay çok taze olduğu için canlı yanın riskini alamamış olmalılar.

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum tekrar izliyorum bende 😂😂

0|0
    0|0
  • Biliyorum ama söyleme

0|0
    0|0
  • O şarkı söyleyen kadın gelmiş diye :D:D

0|1
    0|0
  • harbiden günün sorusu yani

0|0
    0|0
  • Totosu korkmussa, demek

0|0
    0|0
  • evet ya hiç zevk vermedi nedense canlı degildi ondan heralde.

0|0
    0|0
  • Aa hic dikkat etmedim :) ama yurd disandadir :)

Provakasyon dolayi olsa onceki 2 haftada canli olmazdi ;)

1|0
    0|0
  • Adamın programının içine ettikleri için olabilir

0|0
    0|0
  • Songül konuk olduğu için riske gerek yoktu

1|0
    0|0
  • küstürdünüz adamı

1|0
    0|0
  • Bırakın Beyazı çekiştirmeyi. Çok ayıp.

1|0
    0|0
  • canlı yayına aptallar bağlanıyor, saçmalıyor ve stüdyoya aptal sevicilerde gelip saçmalıyor. Bence doğru bir uygulama

0|0
    0|0
  • Olmasin nefret ediyorm

0|0
    0|0
  • Kurucumuyumbenbea

0|0
    0|0
  • Aa neden öyleymiş

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum vallahi :D

0|0
    0|0
  • Bifikrim yk

0|0
    0|0
  • Ölmüş

0|0
    0|0
  • hiç izlemedim sürekli canlı sayfamdasın valla yorum yapayımda görmeyeyim dedim

0|0
    0|0
  • geçen hafta mıydı ne biri slogan atmıştı o yzdendir bidaha olmasını istemiyorlardır muhtemelen

0|0
    0|0
  • Geçen Çağatay Ulusoy geldiginde de öyleydi neden bilmiyorum

0|0
    0|0
    • O zaman yılbaşı programı olduģu için oyleydi. Kendileri yilbasi kutlamasi yaptiklari icin o gun o saatte canli yayin yapamazlardi. Zaten hande yenerle serdar ortac da vardi ayni programda, buyuk ihtimalle yilbasinda ikisi de bir yerlerde sahne almistir :)

• Son skandaldan dolayı

0|0
    0|0
  • Yaşanan siyasi olaylardan ötürü olabilir.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    51
Yükleniyor...