Delibal filminin çalıntı olduğu iddalarını doğru buluyor musunuz?

2015 yapımı olan ve başrolünde Çağatay Ulusoy'un rol aldığı 'Delibal' filmi 2012 Hint yapımı 'Moonu 3' filmi ile çok benzetiliyor hatta afişi bile aynı olduğu fark edilmiyor değil.
Delibal filminin çalıntı olduğu iddalarını doğru buluyor musunuz?3 günde 274 bin kişi tarafından izlenen Delibal filminin sizde çalıntı olduğunu inanıyor musunuz?

• Evet, çalıntı
    47% (32)64% (23)53% (55)Oy Ver
  • Hayır, çalıntı değil
    6% (4)14% (5)9% (9)Oy Ver
  • Herşey rastlantı
    31% (21)11% (4)24% (25)Oy Ver
  • Şöyle düşünüyorum?
    16% (11)11% (4)14% (15)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|1
10|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• telif hakları satın alınmış olabilirmi calıntı demek hoş olmaz

2|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Hint filmi sever olarak moonu 3u aglaya aglaya izlemistim baslari asiri derecede sıkıcı olsada. Belki bizimkiler daha iyi islemislerdir konuyu ama boyle calinti olunca hevesimde kaciyo. Herkes konu ayni diyo bildigim bir filmin aynisini izlemek keyif vermiyo bu yuzden bunuda izlemicem

0|1
    0|0
  • Neyi çalmıyoruz ki zaten :D

1|1
    0|0
  • Izlemedim ama calinti olabilir bir cok dizi film oyle zaten

1|1
    0|0
  • evet çalıntı

1|1
    0|0
  • Moonu 3ü izlemedigim için bilemiyorum. Fakat saçma bir filmdi

0|1
    0|0
  • calıntı ya da degil o filmi tiplerden dolayı izlediler hint filmindeki tipler hos gorunmedi gozume zaten calıntıysa da cok klise film

0|1
    0|0
  • konusu falan aynıymış tek fark hint filminde çocuk ölüyor burada kız

0|1
    0|0
  • Herseyi biz turkler calari indiregandi yapariz ama biri bizden calincada (ahmet kaya - adele ) bir abartiriz bir överiz bir bir bir ... yani iste klasik turk sitilimiz

0|0
    0|0
  • Artik butun film kapaklari ayni. kiz erkek koklasan. Bunlar hic benzememis bile. bir malumatim yok. bence guzel film. keske param olsada gitsem.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• şaşırmadım nedense zaten türklerin olayı bu

1|1
    0|0
  • Kendilerine özgü senaryo yazacak beyinleri yok bizimkilerin. Türkiye sineması gelişecekmiş miş 20 sene sonra mı? Adamlar 3-4 yılda bir çağ atlıyorlar

0|1
    0|0
  • delibal ne ya

0|1
    0|0
Yükleniyor...