Yabanci filmlerde görüp de, "ulen bunlarda bu hakkaten boyle midir?" dediğiniz neler var?

Mesela polisiye filmde olaylar bitiyor, ambulanslar gelmis olayzedelerin hepsinin sirtinda battaniye :/ hakkat battaniye mi veriyolar her olayda? O battaniyenin olayi ne ya :D

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Adamın evinde kızı erkek arkadaşı odaya çekilip yiyişiyolar adamlar o kadar geniş ki akıl almıyor

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• O battaniyeleri burada da veriyorlar hava soğuksa

1|0
    0|0
    • Hic gormuyozki bizim filmlerde :/

• 2 yıl öncesine kadar her yaz tatilinde dayımın yanına amerikaya giderdim, bir şekilde öğrendim doğal olarak.

• anladim saol bilgi icin

Erkekler Ne Diyor 9

• amerikan filmlerinde görürüz bu olayı. sebebi de açık çok astık, çok kestik şimdi rahatlama vaktidir. al bakim canım kızım şu battaniyeyi burada izleyiciye rahatlayın mesajı verir film aha bu da kahve iç de için ısınsın kanımız donmuştu be azizim kıza bir şey olacak diye
    halbuki olay böyle değil tabii ki. her insan bilir ki rahatlama ve ısınmanın biricik sağlayıcısı kanyaktır battaniye. türkiye'de olsa, olay mahallini bırakın güvenlik şeridi çekmeyi hemen belediyenin itfaiye aracı gelir iyice bir yıkar, tüm delilleri yok eder, üstüne de olay sonrası travma yaşayan kurbanda paçalarına kadar ıslanır.

1|0
    0|0
  • Filmin en aksiyonlu sahnesi girmeden once esas oglanla kiz romantik ve atesli arasi bir opusmeye tutusuyor. Ozelliklede tehlikenin doruk yaptigi noktada

1|0
    0|0
  • Amerikan Pastası ve Project X filmlerindeli partiler çok görkemli insan aslını merak ediyor

1|0
    0|0
    • Bunlarda biri yanlislikla parti var diyince ev tiklim tiklim oluyo dimi bide ne meraklilar partilere

• Gelen insan sayısı çok anormal sayılmaz ünide 150 kişiyi ben de bir yere toplarım.

Bira havuzunda yüzen iri memeli kızların gerçekte var olup olmadıkları merak konusu dafs

• ask-I Memnu

Kim kime kaydigi seviştigini dizi bitmesine rağmen anlamadim

1|0
    0|0
  • Vikings dizisi var ama eski tabi tam ulen hakkaten yapıyorlar mı denilecek şeyler değil ama yine de aşırı vahşiler ben böyle barbar görmedim.

1|0
    0|0
  • her zaman kötülerin ölmesi klasik film ve tiyatro sahneleri. bu yüzden hiç inandırıcı gelmiyor

1|0
    0|0
    • Ama iyilerin oldugu filmde de sinir oluyo insan bunun icin mi izledik o kadar diyorum :/

• Şoka giren insanin kan basinci duser usumeye baslar..

1|0
    0|0
  • Haha battaniye mi :)

1|0
    0|0
  • Yalan öyle şeyler sen inanma sorguya götürüp bir temiz dövüyorlar o başkada bişi yok 😂😂

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...