Paramparça dizisi çarpık ilişkileri tetikliyor, siz ne düşünüyorsunuz?

Paramparça dizisi çarpık ilişkileri tetikliyor. Özellikle gençleri yanlış davranışlara sevk ediyor. Yanlış hayatları gözümüze gözümüze sokuyor. Böyle dizileri izleyerek ne değerli vaktimizi harcamalıyız ne de bu yanlışa prim vermeliyiz. Bu benim görüşümdür. Herkes saygı çerçevesinde yorum yaparsa iyi olur. Size bir şey kazandırmayan şeyleri savunmak gereksiz.

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• Çarpık ilişkileri tetiklemeyen dizi mi kaldı ki? Normalde ayıplayacagimiz kişileri öyle mağdur gösteriyorlar ki, üzülüyoruz bir de.

2|0
    0|0
    • Kesinlikle. Her şeyi normalleştiriyorlar

Erkekler Ne Diyor 3

• bir insan belli bir yaşa gelmesine rağmen, dizilerin etkisinde kalıp kötü ilişkiler yaşıyorsa mübahtır. O salağa oh olsun

1|0
    0|0
  • O dizi konusu yaşanmış bir olay olmakla birlikte, reyting için dallanıp budaklanmış bir dizi haline gelmiştir...

0|0
    0|0
  • Herşeyin başı ailedir kimseyi suçlamayalı

0|0
    0|0
    • Öyle fakat bunları yayınlayanlar da sütten çıkmış ak kaşık değil

• karşı olana söylemedim. Dizinden etkinip onlar gibi davranıyorsa dışarıda daha kolay kandırırlar

• Kusura bakma yanlış anlamışım. Aynen öyle

Kızlar Ne Diyor 6

• Dizilerimiz toplumu yozlaştırıyor zaten. Edepsizliğe itiyor sanki doğal şeylermiş gibi yok o onun çocuğunu taşıyor yok başka şeyler. Yani çok yanlış

1|0
    0|0
    • Kesinlikle. Gavurların yaşam tarzını, kültürünü kültürümüze empoze etmeye çalışıyorlar ve normalmiş gibi gösteriyorlar

• Koca koca insanlar 6 yaşında çocuk gibi aptal senaryolu dizilerden etkileniyorsa suç dizi senaryolarında değil. Diziler kötü ama asil problem insanlarda.

0|0
    0|0
    • Zaten oyle ama dizileri bu kadar da normallestirmemeliler

• Haklısın bana göre. Zaten bu Zaman'larda diziler iyi başlıyor 2. sezon çöp. Bunlar benim fikrim lütfen saygı duyun.

0|0
    0|0
  • Evet mesela ben cok etkilendim yani

0|0
    0|0
  • Berbat bir dizi

0|0
    0|0
  • Neredeyse tüm diziler öyle yıllardr

0|0
    0|0
Yükleniyor...