Kısmetse Olur'un oyun olduğu çok belli değil mi ya😂?

Oyun olduğu bariz ortada neden hala bitmiyor bu program ya😂

0|0
7|15

En İyi Erkek Görüşü

• Seb Evleneceksen Gel bir İzlede Rolü Gör :D :D

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Dizi gibi izle komik ama seviyorum ben bu hayatta ne gercek ki o gercek olsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Aslında pek izlenilmiyor ilk yüzde, 70 lerde ama sponsorlu bu programlar insanları öözellikle çocuklar ve gençleri "agrasif, kavgacı, düşmancıl olursan sevilir başarılı olursun" algısını çakmak için yapılır. Eskiden bu programların reytig sıralamaları hesaplama yöntemi kanalların elindeyken çok üst sıralsrdaydı sistem değişince sıralama değişince internet sitelerinde pompalanmaya başlandı. Evlenme programları 62 ülkede aynı anda başladı, bu yarışmalarada üç kağıtları ortaya çıkınca kıvırmak için real şov denmeye başlndı, bunlar güçlü devletlerle çocuklarımız arasındaki bir savaş cocuklarımızı bile yetiştirmemize tahammülleri yok onlar geleceğimizi hamur gibi şekillendirmek istiyor. O çok Atatürkçüyüm ülkemi seviyorum diye çığırtkanlık yapan kanalların yardımıyla. 25 yıldır bu kanalların hangisi çocuklar için bir Atatürk'le Kurtuluş savaşıyla, birliğimizle ve Anadolu ile ilgili bir çizgi film yapmışlarmı? Yarışmacıların kimi evli, kimi oyuncu Çılgın dersanede oynamış, kimi manken. Kanıtlar bu adreste

www.internethaber.com/...al-gercekler-1489835h.htm

0|0
    0|0
  • Cok sacma bir program bakmiyorum hic bu ulke ne zaman adam akilli programlar yapicak cok merak ediyorum

0|0
    0|0
  • Oyun olduğunu sanmıyorum ya ben :D

0|0
    0|0
  • İlgilenmiyorum, saçmalık.

1|0
    0|0
  • öyle sala. kça programları izlemiyorum :D mümkünse izdivaç saçmalığıda bitsin

0|0
    0|0
  • Izleyenleri çoğu farkinda ama heycanla izleyenler var sevdiği bir dizide sevdiği karakter ölünce helva yaptıran akrabam var 😂

0|0
    0|0
  • Nasıl belli jsjsjs

0|0
    0|0
  • insanları nasıl oyalayıp devre dışışı bırakacaklarki. Aynı iş brezilyada yapılmadı futbolla

0|0
    0|0
  • Bütün öyle programlar senaryo, Oyun zaten.

0|0
    0|0
  • İzlemiyorum

0|0
    0|0
  • o ney ki

0|0
    0|0
  • Geçenlerde hepsinin oyuncu olduğu da ortaya çıkmıştı, çaktırmadan devam ediyorlar :)

0|0
    0|0
  • Ben izlemiyorum :)

0|0
    0|0
  • ayça çok iiyidi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...