Delibal filmine gidenler gelsn bir?

Arkadaslar dun cagatayin roportajini okudumda bir sevisme sahnesi varms sanrm orda tamanen ciplaktm demis bunu yanstmslarmi yoksa sadece yorgan ustundenmi gostermsler

Güncellemeler:
La kmse gtmedimi filme
hala bir giden yok demek hımmmm...

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Bunu söylemesi tamamiyle milleti çekme çabası filme gitmedim gitmicem

0|0
    0|0
    • öyle bişe bencede olamaz en azından altında bir boxer felan vardır holywood değil sonuçta o kadarına cesaret edemez çağatay ve çırılçıplaklığı kabul etcek kadın oyuncuda çok zor bulunur

Erkekler Ne Diyor 1

• acaba hiç mi utanmamaışki

0|0
    0|0
    • aga vlla gitmedim için bişe diyemiyomki ama büyük ihtimalle batteniyenin üstünden gösteriyodurlar oda artık normalleşti yani öyle bir söylüyolarki adamın dedini ama sanki mahrem bölgelerini gösteriyolar çırılçıplaktım töbe töbe ya madem sölüyosun gösterecen adamlını görek gişe artsın dye yok öyle yok böyle :D hadi len

• aga eski türk filmimi sandın sen artık millet heryerini açıyo ön plana çıkmak için yoksa unutulur gidersin her dizide biri ünleniyo piyasada hep gündemde olman lazım sansasyoel haberlerle anca öyle fiatın yüksekte kalıyo ama 18+ sınırlamalarıda gerek tabi +18 lik korku filmi dışında bir film çekilmez zaten burada merak etme +13 den yukarı çıkamazlar

• ben ne olursa olsun çıplaklıktan yana değilim ahlak gerek oturupkarınla çocuğunla izleyeceğin film olmalı sevişme sahnesine zaten hepten karşıyım

Yükleniyor...