Kısmetse oluru sırf kahkaha atmak için izleyenler?

2 ay takip ediyorum ve senaryo olduğu okadar belliki artık kahkaha atmak için izliyorum ve çok eğleniyorum:)

0|0
8|7

En İyi Erkek Görüşü

• Senaryo uzerine simdi fatmayi sokarlar programs rwzillik diz boyu. izlerken cok keyif aliyorum AMA seyirciui Keri yerine koymaninda bir mantigi yok. serhan disarda tiki boy birds elinde tesbih agir abi ayaklari. emre desen tam bir tiyatrocu 50 tane marifet. sadece duyguyu cozemedim. bu senaryoya nasil alet olmus :) cilgin mature :)

4|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• gerçekten senaryoymuş ya hepsi ajanstan çıkmaymış. Ben TV izlemem genelde ama bir kaç bölüm izledim bayağı gerçekçi gelmişti. Hele o Serhan kabadayılık yapıyor ama bu tarz benim yarışmasında benden kibar konuşuyordu, kırıtıyordu :D Para uğruna neler yapıyolar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• ben izlior m:DD

1|0
    0|0
  • Ben hic kacirmam hep bir kahva cikma potansiyeli var yeni kizda emre ile olsn tamam iş

1|0
    0|0
  • işsizlik diz boyu programlara gel 12 yaşımda televizyonu bıraktım o yaşın üstüne hitap etmiyor bence programlar çocuklar için bile fazla aptallık içeriyor ben kaldıramıyorum

0|0
    0|0
  • Saçma bir program, ben şahsen izlemiyorum.

0|0
    0|0
  • bizim halkımız biraz fazla inandıkları için

0|0
    0|0
  • Her gün bir olay çok kötü oyuncular , en kötü oyuncu da Melis

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• gidip ben de oynayım bari diyeceğim ne işim var.

1|0
    0|0
  • İzlemiyorum onlara para kazandıramam :D

0|0
    0|0
  • Hastasıyız dedee :D:D

1|0
    0|0
  • hepsi cast ajansından cıkma model oyuncu felan cok komıkler evet bende hep guluyorum

1|0
    0|0
  • Hic izlemedim

0|0
    0|0
  • Ben bu kadar he bir Program görmedim 😄

0|0
    0|0
  • izlemiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...