Sizce de dizilerde ki başrol oyuncularını fazla abartmıyorlar mı?

mesela tipsiz olsalar bile insanlara tipli imajı verilmeye çalışıyor ve insanlarda gözlerinde büyütmüyo mu?

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• Bir oyuncu çekici olmalı bence ama maalesef bizim dizilerimizde anca yakışıklı erkekleri koysunlar. Tamam arada kas falan gösteriyolar hoşuma gidiyo ama bir iki bölüm sürüyo bu ilgim. Bir çekicilik olması lazım gülüşünde. Misal Tolgahan Sarıtaş. Yakışıklılığından ziyade oyunculuğu, gülüşü gözüme çarpıyor. Kırgın çiçeklerdeki Serkan karakterini canlandıran arkadaş mesela sırf yakışıklılıktan seçilmiş başrol oldyğu içinde göze batıyo, abartılıyo

0|1
    0|0
    • Aslında oyuncularda yakışılılıktan cok yetenek vede karizma prim yapar cünkü yakışılıklık bir zaman sonra ezberleniyor mesela kıvanç tatlıtuğ adam yakısıklı ama ondan öte cok güzel oynuyor cok güzel karizmaya sahip kıvac bu yüzden favori ama ülkemizde kıvanc tektir yenetek anlamında yakısıklı dolu ortalık ama iste cazibe o oyunculuk yeteneği 2 adım öne adıyor insanı hollwod dünyasında ister kabul edin ister etmeyin gelmis gecmis en etkileyici insanlar jason statham ve robert downey jr bu ikide hem yetenek var hemde karizma roberte ilavaden sevimlilikte var adamların her filmi izlenir haaa bu ikilinin pesinden ya adını unuttum karayip korsanlardaki adam varya o gelir her neyse bak burak özcivite adam süper ama oyunculuk vasat bak murat boz oyunculuk yapsa altına eder yani kısaca türkiyede tvde yakısıklı cok ama gercekten bu isi yapabilen parmakla gösterilir

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanların başrolde gördüğü ay imza alsam ne güzel olur dediği insanların o kadarda kusursuz olmadıklarını gördüm hatta kaç kere kamera arkasında konuşmalarını tekrarladıklarına şahit oldum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• abartılıyo evet

0|1
    0|0
  • Bazilari oyle ama cogu da tipli oluyo

0|0
    0|0
  • Evet büyütülüyor.

0|0
    0|0