Star Wars filmi izlemek?

Şimdiye kadar hiç bir star wars filmi izlemeden yani hiç o film hakkinda bilgisi olmadan yeni star wars filmini izlemek mantikli olurmu?😄 hiç bir şey anlayamazmiyim filmden?

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Anlarsın ama önce bir sırası ile izlesen daha mantıklı.

1|0
    0|0
    • bölüm bölüm izlersen anlamlı misal benim gibi tarih tutkunysan tarihe ilgin varsa dirilis ertugrul filmini öneririm :) gerci ben tarihe karsı ilgi duydum için karsı taraf bir baskası izledi gibi gaza gelip herif kardesine dövüyor kavga cıkıyor dayak yiyp akıllanıyor :D aynı cüney tarkanı izleyip karsini dövme calısıp dayak yiye gibi https://www.youtube.com/watch?v=3nG6O1hubxM

• gerci dizilerde carpıtmadan ibaret tarihi olanlar gercekleri tarih kitaplarında yazmakta fakat kim okicak veya kim acıp tarihciden dinlicek gercegi demi aksiyon sart :)) dizi sektörü dolayısıyla aç kalmaz

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Çekilin, ben doktorum.
    Kesinlikle önceki filmlerini izlemelisin. İzlemeden geçebileceğin tek filmi Bölüm 1'dir. Onda da yapılan açıklamalar diğer filmlerinde tekrar anlaşılabiliniyor. Ama bence onuda kesinlikle izlemelisin orası ayrı.
    Ayrıca gerçekten bir şey anlamazsın. Anlarsın diyen adamlarda kaç yıllık hikaye ve karakterli hor görebilen insanlardır, yazık yani.
    İyi seyirler :)

1|0
    0|0
  • Ben de izlemedim hiçbir filmini, bilim kurgu hayranı olmama rağmen izlemedim. İzlemeyi de düşünmüyorum. Bence sen de izleme.

1|0
    0|0
  • bende aynı durumdayken izledim. filmi anlama konusunda sıkıntı çekmiyorsun fakat filmin kendisi vasat

1|0
    0|0
  • Ben sinemaya gitmedim hiç

1|0
    0|0
  • önceki serileri sıkıcı zaten izleme daha iyi

1|0
    0|0
  • Kesinlikle olmaz!
    Bu filmin bir felsefesi ve tarihi var. Olayların kronolojisi var. Sırf atraksiyon ya da aksiyon olsun diye izleyenlerden olmayın.
    İzlemeden önce geçmiş filmleri de şu sırayı takip ederek sindirin: 4-5-6-1-2-3

0|0
    0|0
  • önce diğerlerini izle

1|0
    0|0
  • bende öyleydim çok net anladım bu bölüm ilk bölüm güç uyanıyor diye seri olacak

1|0
    0|0
  • star wars hastasiyim hele. o dark vader adamim benim 😊

1|0
    0|0
  • 3,4,5,1,2,3 şeklinde sırasıyla izle sonra 7 yi birlikte izleyebiliriz :)

0|0
    0|0
  • mantıklı olmaz

0|0
    0|0
  • Anliyamazsin 😂😂

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Anlarsın ama birZ sıkılabilirsin

1|0
    0|0