Muhteşem Yüzyıl Kösemimizin 7. Bölüm`nu nasil buldunuz zafer bizimdir kutlamalar baslasin?

Muhteşem Yüzyıl Kösem 7. Bölüm ile harika bir bolum izletti arkasindaydik her zaman ab zaten bizimdi totalde dusus yasiyorduk berenimiz geldi ve butun pis diriliscileri ve digerlerini susturdu cok sukur iste reyting sonuclarimiz ab ve abc1 de zirvede totalde ise 6. olarak cok iyi bir yukselis ile oyle bir tokat attik ki hepsinin iflagini kestik susturduk zafer bizimdir http://www.acunn.com/reyting-sonuclari reyting sonuclarimiz

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• Beren saat geldi ve olayi çözdü bayiliyorum diziye muhteşem bence

0|0
    0|0
    • tabiki pis dirilisciler ve diger kopekler bu hafta sustular yukselisteyiz simdi bizim zaferimiz ab ve abc1 zaten bizimdi totaldede yukseldik baya insallah total de bizim olacak ve eski gunlerimize geri donucez

• o zaman sevindim biz zaten sosyal medyalarda kopeklere hadlerini bildiriyoruz gordugumuzce aman vermek yoktur

• Aynen kanka bizi yenemezler

En İyi Erkek Görüşü

• İzlemiyorum o saçmalığı.

0|0
    0|0
    • hahaha izleme zaten meraklı değiliz sizlere dün iyi bir tokat attık havlamanızı kestik çok şükür sonunda muhteşem yüzyıllı günlerimize geri dönücez inşallah onun gibi başlayamadık ama onun gibi yükselicez inşallah

Kızlar Ne Diyor 4

• İzledim ama Anastasia Beren olmus onceki kiz bence bu bolumler icin daha uygundu. Bence Beren dahasonra katilmaliydi

0|0
    0|0
  • Beren saati severim ama anastasia mıydı neydi o sarı kız daha iyiydi beren saat aksanı kaçırıyo bazen

0|0
    0|0
    • anastasia zaten yunan turkcesi mecbur oyle beren ise turk oldugu icin onun gibi konusmasi zor olur ama o kadar da kusur kusur sayilmaz ben o detaylara girmem

• Acikcasi ben beren i istemiyordum ama o hirsi gucu seyirciye iyi verecek diye dusunuyorum

0|0
    0|0
    • tabiki şimdi nasya o şeyi kaldıramadı muhteşem yüzyılda meryem çıktığında herkes dedi reytingimiz düşecek diye ama vahide ilk bir kaç bölümde meryem gibi olamasada sonra kendini gösterdi beren için daha kolay tecrübeli biri severim kendisini güzel bir kadın yüz siması genç duruyor

• Baya güzeldi bu bölüm. Özellikle Ahmet in iyileşip, hain adamın kellesini aldığı sahne çok iyiydi. Kösem de fena değildi :)

0|0
    0|0
    • aynen bende çok beğendim bir dediğin sahne birde sultan ahmedin ilk gelişi şahin girayın şaşırması komik birde giray kardeşlerin derviş paşa ile konuşması ve zindana düşmesi iyi di

• Aynen şahin giray yerin dibine girdi layık olduğu yere :)

• :D çok hırslı biri zaten ileride kırım hanı mehmet giray olucak 4. murad zamanında ama bir ara isyan falan edicek ama sonra istanbula gelip padişah dan af dileyecek ve tekrardan kırım hanı olucaktır

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...