Prison break dizisinin Michael İmi yoksa adanali dizisinin marazi mi?

Prison break dizisinin michael İmi yoksa adanali dizisinin marazi mi?

• Michael
    71% (10)71% (10)71% (20)Oy Ver
  • Maraz
    29% (4)29% (4)29% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• Michael'in zekasi onu inilmeyecek zirveye tasiyo. Ayrica da yapmacik degil, gayet dogal. Gercetken bir deha ile karsi karsiya hiss ediyosun kendini

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 6

• Abi ben şu michael ne bulduklarını bilmiyorum hani senin karşılaştırmanda biraz abes olmuş yani olmamış oraya kıvanç koymalıydın, neyse abi henry cavill dersiniz anlarım robert downey jr dersiniz anlarım gerrad butler dersiniz anlarım jason statham dersiniz vb cok secenek var onları dersiniz anlarım ama bana michael i demeyin yani bir bana mı itici geliyor herhalde bu adam bildiğin normal tip helede o siyah saca mavi göz son derece itici mavi göz ya kumral tene saca ya da sarısınlara yakısıyor neyse bu adamın dizisinide izledim hicbir cekiciliği yok michaelmis bir sevemedim şu adamı david beckham dersiniz gene anlarım ama bu adama karizma vede yakısıklı demeyin aklınızı nerde yitirdiniz son derece itici

0|0
    0|0
    • Sen Wentworth Miller'i anltmissin. Biz Michael Scofield'den bahs ediyoruz.

• O sırtındaki harita bile onu mükemmel kılar

0|1
    0|0
  • OZ dizisinin Ryan O'Reily

0|0
    0|0
  • Scofield tabii :))

0|0
    0|0
  • Maykıl reis tabikide

0|0
    0|0
  • Maraz kim ya karsilastiracak baska birini bulamadin mi scotfield gibi zekasi olan yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...