Neden çirkin şansımız yok bunlar gibi?

Adriana lima ve eski kocası
Neden çirkin şansımız yok bunlar gibi?

Aishwarya Rai ve kocası

Angelina Jolie ve eski kocası

Aamir khan ve karısı

Aamir khan ve eski karısı

0|0
1220

En İyi Erkek Görüşü

• jolie babası heralde karıştırmış olmayasın O. O

0|0
    0|0
    • Değil değill

• ░░░░░░▄▀▒▒▒▒░░░░▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒█
      ░░░░░█▒▒▒▒░░░░▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒█
      ░░░░█▒▒▄▀▀▀▀▀▄▄▒▒▒▒▒▒▒▒▒▄▄▀▀▀▀▀▀▄
      ░░▄▀▒▒▒▄█████▄▒█▒▒▒▒▒▒▒█▒▄█████▄▒█
      ░█▒▒▒▒▐██▄████▌▒█▒▒▒▒▒█▒▐██▄████▌▒█
      ▀▒▒▒▒▒▒▀█████▀▒▒█▒░▄▒▄█▒▒▀█████▀▒▒▒█

nerde bizde öyle şans :)

En İyi Kız Görüşü

• Aamir bokunu yiyim bir daha evlenme. Biraz daha zorlarsan ciguliye evlenme teklifi edicen.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 19

• insanları tipine göre ayırmam ve ayıplamam ama meraktan soruyorum bu Amir Khan niye bu kadar seviliyor, çok duydum da son dönemde pek aşırı bir karizmada göremedim

0|0
    1|0
    • Karizma resimde ortaya çıkmazki filmlerini izlemen lazım ayrıca 50 yaşına rağmen bence çok yakışıklı, illa sarışın mavi göz gerekmiyo yakışıklı olması için, neden sevildiğine gelince boş filmler yapmıyo başka aktörler gibi filmlerinin hep bir mesajı eleştirisi oluyo ve de küfür cinsellik ahlaksızlık olmuyo filmlerinde, gerçek hayatta da apartman dairesinde yaşıyomuş servetinin %90ınını bağışlamış, organlarının da tamamını bağışlamış , çocuklara pedofiliden korunmak için ders vermiş, eğitim projesi geliştirmiş meclise çaprılmış, rubik küp çözmede ve de satrançta dereceleri varmış dünyada bir de müslüman olunca tam türk halkının seveceği bir tip ve de temiz yüzlü. Herhalde bu sebeptendir. Ay kusura bakma çok uzun yazdım.

• Yok kişiliğini bilmiyordum açıkçası ama yinede sadece kişiliğine vurulduklarını da sanmıyorum, hani esmer güzeli diyeceğin bir tipi de yok ondan sordum enteresan geldi

• Bence esmer güzeli bir tip var. Yani diğer resimlerine de bak tabi gençliğinde çok daha yakışıklıymış şimdi 50 yaşında ve babyface bir adam.

• Aşkı Güzellikle Çi, rkinLikle Kıyaslarsan Bir yere Varamazsın Üstad...

3|0
    0|0
  • Adriana bile aldatıldı...

0|0
    0|0
  • herkesin şans işleri farklıdır

0|0
    0|0
  • Adriana bir de bakireliğini ilk kez evlenince kaybettim diyordu, bu sırp salağı için mi ya

0|0
    1|0
  • Coh hojdır ema benana

0|0
    0|0
  • Bunlar hep seks işte

0|0
    0|0
  • Adriana Limanın kızıda aynı kocası gibi 😒

0|0
    0|0
  • Çünkü siz onlar değilsiniz.

0|0
    0|0
  • ooooooof of

0|0
    0|0
  • pshotoshop gibi duruyo be :D

0|0
    0|0
  • Estetikle çirkinmi olsak napsak :D

0|0
    1|0
  • Daha neleri var allahim kafami taslara vuruyorum 😀

0|0
    0|0
  • Adamlar sevmiş kimi aşk kimisi para kimisi mantık kimisi akıl kear için

0|0
    0|0
    • Hepsi eşinden daha zengin para değil yani mevzu o zaman ne beeee? 😄

• Diyorumki karısı fakir aamir zenginse karısı güzel de olmadığına göre aamir neden bu kadınla evlendi? 😄

• işte onu bilmiyorum :D

• Aamir khan da cidden körmüş aqq

0|0
    0|0
    • Aynen yani neden yani ben 50 yaşında olup o kadar genç dursam 20lik çıtırlara yavşarım kesin 😄😄😄 o ne annesi gibi ilk karısı

• Aynennnnnn. Ben de rubik küp çözmede ve satrançta dereceleri olduğunu duymuştum. Ama bilmiyorum zeka bazen durabiliyomuş demekki belki de kadınlar çok esprili falandır. Ha bu arada ilk karısı varya saçı kısa olan aamiri terketmiş.😄😄😄

• Tam komedi 😄 Daha birde kadın terkediyor lükse bak, işte hayat ne diycen sürprizlerle dolu.

• Bu kadarda cirkin sansina nalet olsun ya 😄

0|0
    0|0
  • Çirkin ama zengin olmak var kardeş şans değil o 😂

0|0
    1|0
    • Aamir khanın karısı ev hanımıymış kendisi ise hindistanın en zenginlerinden, aishwarya rainin serveti kocasının 2 katıymış, angelina zaten kocasından çok daha zengin ve ünlü

• Aynı şeyi diyoruz işte nasıl oluyor bu? Kadın aamirin sekreteriymiş. Evlenmişler.

• Kardeşim darısı başına diyeyim zenginin malı züürtün çenesini yorarmış

• Tek ve öz cevap: $$$$$$$$

0|0
    0|0
    • Hayır aamir khan hindistanın en zenginlerinden karısı ise normal bir ev kızıymış, aishwarya rainin serveti kocasının 2 katı, angelina jolie zaten en çok kazanan hollywood yıldızlarından yani hepsi eşlerinden çok daha zengin.

• Sana göre çirkin olabilirler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Nerde ilyas salman kılıklı var beni bulur zaten😒

0|0
    1|1
    • Ahahahah bak illa aamir khan istemiyoruz ama ilyas salman da olmasın dkkrjrjd

• Aamir khan şokunu atlatamadim

0|0
    0|0
  • Güzellik görecelidir, görüldüğü üzere.

0|1
    0|0
  • Aamir karisi bu mu?
    Ben şok ben vefat!

0|0
    0|0
    • Poh gibi derken adam çok yakışıklı seni de 50 yaşına gelince görelim @ALEMİNKENDİSİ kıskanç olursun da abartma istersen. Sen beğenmeyebilirsin ama adam vu kadar beğeniliyorsa çirkin değildir o adam.

• @ALEMİNKENDİSİ aynen 😄

• Hayırlısı ya bize de nasip olur inşallaaah

0|0
    0|0
  • Adriananın bile aldatıldığı bir dünyadayız ne şansı?

0|0
    0|0
  • Allah cirkin sansi versin diye bosuna dememisler

0|0
    0|0
  • ayy tövbe demekki cirkin şansı gercekte varmis 😀😀

0|0
    0|0
  • neden çirkin şansının olmadığınımı istiyorsun ÇÜNKÜ SEN GERÇEK BİR ÇİRKİNSİN umarım anlamışsındr !!

0|0
    0|0
  • çok güzeliz ondandırr :D

0|0
    0|0
  • Paradir belki isin sirri

0|0
    1|0
Yükleniyor...