Mahsun Kirmizigülün en cok begendiginiz Filmi hangisi?

En cok hangisini begendiniz, duygulandiniz? :)

+1

• Beyaz melek
    7% (3)14% (8)11% (11)Oy Ver
  • New Yorkta 5 minare
    9% (4)14% (8)12% (12)Oy Ver
  • Güneşi gördüm
    18% (8)8% (5)13% (13)Oy Ver
  • Mucize
    41% (18)25% (15)32% (33)Oy Ver
  • hiç biri
    25% (11)39% (23)32% (34)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bana göre mucize güzeldi

1|0
    0|0
    • Bütün film boyunca güldüm; son sahnesinde hickira hickira aglamistim sinemada :D

• Peki görüsün icin tesekkür ederim :)

• Ben teşekkür ederim Kendinize iyi bakın 😊

Erkekler Ne Diyor 8

Kızlar Ne Diyor 4

• hepsi güzel yahu ama en son mucizeyi izlemiştim. ağlaya ağlaya. o yüzden mucize

1|0
    0|0
    • Aynen bende hepsini begendim ama mucize cok aglatti benide.. en sevdigin sahne hangisi? :)

• O adam ne yaparsa yapsın gözümde itici kalacak. Hiç bir filmini de sırf altında onun imzası var diye beğenmiyorum. Gerçi filmlerindeki gereksiz ajitasyonu da beğenmiyorum.

1|0
    0|0
    • Tabi görüsüne saygi duyarim ama neden begenmedigini biraz daha aciklarmisin? Bence gercek hayatta gözlerimizi kapattigimiz olaylari canlandiriyor buda önemli..

• Vizyon filmlerinin savunulacak hiç bir yanı yok zaten. Hiç birine sanatsal anlamda değer vermiyorum. Ama Mahsun Kırmızıgül'ün de sanatsal bir değeri yok bence. Açıp bakın gazeteyi, film yaptığı her konu 3. sayfa haberi olarak veriliyor zaten. Özgün değil, yapay ve samimiyetsiz buluyorum çalışmalarını.

• Herkesin görüsü farklidir dedigim gibi saygi duyarim :) benim düsüncelerim öyle degil ama zaten ayni düsüncede olucaz diye birsey yok :D diger filmlerle kiyaslayinca en kalitelisi mahsun kirmizigülün filmleri bence. Özellikle dogudaki problemlere yönelik

• b ve c yi beğendim , mucizeyi beğenmedim hiç

1|0
    0|0
    • Evet ikiside güzel :) mucizeyi neden sevmedin?

• filmin başnda kardeşni görnce zaten anladım mucizenin o adamın iyleşmesi olduğnu , ikincisi ise eşkıyalar kahraman gbi gösterilmişti o hoşuma gitmedi.

• Anladim ama komik sahnelerde vardi bence :D

• beyaz melekde çok ağlamıştım. benim için en güzeli o.

1|0
    0|0
Yükleniyor...