Yeni bir diziye başlayacağım ancak kararsızım aşağıdaki dizilerden hangisini önerirsiniz?

Person of interest dizisinin son iki bölümü kaldı
birkaç dizi belirledim ama hangisini daha önce izleyecegime karar veremedim
bu yüzden önerilerinizi almaya karar verdim..

Tabi sizin önerilerinizde varsa alırım anket dışında :)

• Tyrant
    2% (1)4% (2)3% (3)Oy Ver
  • Agents of S. H. I. E. L. D.
    20% (11)33% (16)26% (27)Oy Ver
  • Falling Skies
    9% (5)4% (2)7% (7)Oy Ver
  • Elementary
    13% (7)8% (4)11% (11)Oy Ver
  • The Blacklist
    11% (6)15% (7)13% (13)Oy Ver
  • Boardwalk Empire
    19% (10)12% (6)16% (16)Oy Ver
  • The Sopranos
    26% (14)24% (11)24% (25)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
13|21

En İyi Kız Görüşü

• kesinlikle the blacklist i öneriyorum :)

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Tyrant açıkçası hiç ilgimi çekmedi. Agents da öyle...
    Falling Skies uzun zaamndır takip ettiğim bir diziydi ve yakın zamanda bitirdim. Bilim kurgu ve uzaylı istilası severler için iyi ancak sonu "Tanrı Amerikayı Korusun!" mantığıyla biter gibi olduğu için garip oldu.
    D, E ve F şıklarındaki diziler için hiçbir bilgim yok. Ancak, söz konusu The Sopranos ise diyeceğim tek şey şu: KESİNLİKLE İZLEYİN!

0|1
    0|0
    • sopranosta karar kıldım zaten
      ve eger başka dizi önerileriniz varsa duymak isterim:)

• Bencelerimde tavsiyesini şiddetle savunduğum diziler var. Oradan hem konularına hem de incelemelerine bakıp istediğinizi beğenebilirsiniz.

• Teşekkür ederim.

Kızlar Ne Diyor 12

Erkekler Ne Diyor 20

• Bana sormadan bu soruyu çıkmış olmanıza şaşırdım.

Tyrant.
    İzlemedim ama konusu bana ilginç gelmedi. Kadro da etkileyici değildi ama dizi tuttu.

Marvel's Agents of S. H. I. E. L. D.
    Hala takip ediyorum. Marvel'in kahramanlarını seviyorum. Aslında ilgi çekici olarak başladı. Sadece Ajan Coulson (Filmde Loki onu öldürmüştü) için bile seyredilirdi ama ne yazık ki beklediğim etkiyi yapmadı. Dizi yokluğunda seyredilir. Özellikle kaçırmayın diyemem.

Falling Skies
    Uzaylı istilasının konu edildiği bir dizi. 5 Sezon sürdü. Pek özel bir yapım olmadı. Bu tarzda başka iyi dizi olmadığı için seyrettim. Bence yeterli değildi. Ancak yokluktan seyredilir. Final ise iyice bitse de gitsek tarzında yapıldı.

Elemantary
    Başlasam mı başlamasam mı dediğim dizilerden. İLk 4 diziden ikisini seyrettim, seyretmediğim ikisi daha iyiydi. Bu da onlardan birisi. Konu çok sıradan olduğu için seyretmedim. Dizi beğeniliyor. Seyretmeye değer. Hala devam ediyor.

The Blacklist
    Tam Kevin Spacey gibi oynuyor James Spader. Harika oyunculuk ama dizi bir türlü rayına oturmadı. İnsanlar Reddington rolünde James Spader'ı izliyorlar. Senaryoyu beğenmiyorum ama böyle baba oyuncuların tarzları beni çok etkiliyor. Dizi devam ediyor ve seyrediyorum ama beklediğim patlamayı yapamayanlardan birisi daha. Hazır Kevin Spacey demişken House Of Cards dizisini tavsiye edebilirim.

Boardwalk Empire
    Steve Buscemi için bile seyredilir. Ha bugün ha yarın seyredeceğim deyipte bir türlü seyredemediğim dizi. Notu yüksek. Hikaye enteresan. Seyrederseniz eminim ki beğeneceksiniz.

The Sopranos
    Tony bizden birisi olmuştu. Hikaye çok iyiydi. Hele ki ilk 3 sezon sıkıydı. Sonraları biraz tafsadı ama dizi 10 sene önce bitmesine rağmen hala konuşuluyor. Eğer iyi bir dizi izleyicisi iseniz bunu kaçırmamalısınız.

Açık ara tercihim House Of Cards. The Sopranos aldığı Emmy sayısız ödülle kendini belli ediyor.
    Yazdıklarınızdan Fringe ve 24'ü izlemediğinizi görüyorum. Aman tanrım diyorum. Jack Bauer ile dünyayı kurtarmadıysanız büyük kayıp

0|0
    0|0
    • 2000 Karakteri bitirmişim :)
      Devam ediyorum.
      Doctor Bishop'un (Fringe) dünyasına girmediyseniz eyvah !

Bir iki dizi daha saymak isterim.

Band Of Brothers. İkinci dünya savaşı avrupa çıkartması temalı mini dizi. Çok güzeldi.

True Detective. Psikolojik açıdan polislerin dünyası. Her sezon kadro değişiyor. Oyuncuların her biri büyük usta. 8 bölümden 2 sezon. Tadından yenmez.

• teşekkür ediyorum degerli fikirleriniz için
      soruyu açtım sizinde görmenizi umut etmiştim
      bunları dikkate alarak dizi listemi güncelledim

• Bu listeden Board walk empire izle derim shield blacklist falling skies izledim ama sarmadı bıraktım çok basit geldi diğerlerini bilmiyorum

0|1
    0|0
  • Fark etmez başla birine

0|1
    0|0
  • Bunlardan bir tek Agents of Shield'i izledim ve izlemeye devam ediyorum. Çok da güzeldir kendisi. Onlarca yabancı dizi izledim ve izlemeye devam ediyorum. Güzel bir liste yapacaktım ama şöyle önerilenlere baktım mesela listendeymiş ama izlememişsin daha Fringe'i. Direk ondan başlayabilirsin :)

0|1
    0|0
  • The Sopranos'u öneririm.

0|2
    0|0
  • Hiç birine başlama.

Prison Break aç izle.

0|1
    0|0
  • Bunların arasında hepsine fark atacak en iyi dizi Agents Of Shield

0|1
    0|0
  • bunların hiçbirini izlemedim.

sen izlediklerinden neler önerirsin..

lost
    got

gibi insanı şaşırtan dizileri seviyorum

0|1
    0|0
    • en son person of interest izledim baya guzeldi viking turn marco polo gibi diziler izliyorum dizi bakarken 24 isimli bir diziye denk geldim ama baya kararsizim daha baslamadim :)

• person of interest izle o zaman

• hangisi ilgini çekiyorsa o

0|1
    0|0
  • Hepsi birbirinden güzel dizi :)

0|1
    0|0
  • Oyuncu olarak mı?

0|1
    0|0
  • Bir iskoç arkadaşım Blacklist dizisini önermişti bana izlemedim henüz ama..

0|1
    0|0
  • Başkan izleyip beğendiklerimden söyliyim sherlock ve narcos inanılmaz efsane. Shameless da iyidir.

0|1
    0|0
  • kesinlikle prison break

0|1
    0|0
  • Into the badlands diye bir dizi başladı çok fena sardı. İzlemeni öneririm.

0|1
    0|0
  • Blacklist'e 2. Kere bir shaa bak derim

0|1
    0|0
  • Agents of Shield dizisini çok övüyorlar. Başlamak nasip olmadı bir türlü.

0|1
    0|0
  • Narcos tavsiye ederim

0|1
    0|0
  • The Blacklist tam bir efo

0|1
    0|0
  • Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaza başla

1|0
    0|0
Yükleniyor...