Dünyada bir ikizinizin olduğunu bilseniz, onu bulmak ister miydiniz?

Geçenlerde bir habere denk geldim. Yabancı bir site, sana dünya üzerinden en çok benzeyen insanı buluyor.

Sonra da buluşturuyor. Tv'de denk geldiğim kişiler tek yumurta ikizi olsa bu kadar benzer.
Örnekler.Dünyada bir ikizinizin olduğunu bilseniz, onu bulmak ister miydiniz?Peki sizin ikiziniz var mıdır dünyada?
Bu şekilde arayıp bulmak , ya da olmasını ister miydiniz?

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

• Var mıdır sence?
    😂😂
    İsterdim

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bu uygulamayı biliyorum. Bu resimleri facebook, twitter gibi sosyal mecralarda "google" kendi arsivinde topluyor. Uygulamayı kullanan kişiye yüz taraması yaptırıyor. Daha önce kullandım bir çok yabancı kişilerle benzerliğim çıktı ama bunu kullanmanızı önermem. Google bu arşivleri yine bilgi kutucuğunda tutuyor. Sen, "bak bu bana benziyor" diyorsun ama google görsellerde de yine 3. Kisiye ait resimler kayıt altında oluyor diyelim ki google arama motoruna ; "AD SOYAD " Yani isminizi yazıp arama yaptınız o arama motorunda görseller kısmına geldiğinizde o size benzeyen kişininde google arama görseller kısmında yer aldığinı görüyorsunuz. Abi, bunu bildigim için önermem. Daha çok şeyler var internet üzerinde zamanım olsa da bence de yazsam sizlere :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 5

• hiç tanımadığım iki ablam var biriyle 15 gün kada önce karşılaştım hiç bişey hissetmedim 32 yıldır tanımadığım birine aniden kardeşim deyip sarılamam olmasın daha iyi

0|1
    0|0
  • isterim hatta zenginse öldürür yerine geçerim :)

0|1
    0|0
  • hayır bulmak istemem vardır tabiki insanlar cift yaratılır

0|1
    0|0
  • Kuzenim var ikizim gibidir :)

0|1
    0|0
  • Bulmayı bırak, olmasını bile istemezdim. Dünyaya benden bir tane yeterli

0|1
    0|0
Yükleniyor...