Diriliş Ertuğrul izleyenleri görelim😊?

1-2 haftadır izleyemiyordum şimdi açtım neler olmuş ya. Açtığım gibi Ertuğrul kocabaş 'ın kafasını kesti vuhuu😃

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Ol deyince olduran gönüllerimi iman uruyla dolduran yüce Allahın 99 ismiyle gün gelevek türkler dünyaya ikinci kez hükmedecek

1|0
    0|0
    • Dizi tarihe uygun ilerleyecekse Noyan'ın Ertuğrul'u da, Selçuklu'yu da madara edip Anadolu'yu moğol hükmüne sokması gerekiyor.

• moğol ve türk kardaştır tarih böyke yazmış hatırasına ben böyke hatıranın hikayesini sikeyim!

En İyi Kız Görüşü

• Bayiliyorum!!!

Ertuğrul bildigin tam yiğit bir türk erkeği

1|0
    0|0
    • Valla bilemem, Ertuğrul bana son derece aptal ve şişirme geliyor. Atla geldiğinde 'Tuğtekin yaşıyor, yaralı buldum, hain Kocabaş'dır' dese Korkut Bey her halükarda oğlunun yaşadığı gerekçesiyle kendisini dinlerdi, ama ne yaptı? Gitti dalga geçer gibi Kocabaş'ı öldürüp okları daha da üstüne çekti. Sorunca da 'Oba için yaptım' diyor.

Yani bana çok gereksiz hareketleri olan, pervasız davranan, hiç öyle bey veya lider vasfı taşımayan bir adam gibi geliyor. Hep atarlı aforizmalar falan sallıyor işkembeden.

Noyan daha karizma kendisinden. Ki zaten Noyan'ın Kösedağ'da türkleri yenmesi gerekiyor dizide.

Erkekler Ne Diyor 5

• Ben izliyorum, izlediğim en komedi dizilerden biri. Nerden tutsan elinde kalıyor, kareografları ve araya serpiştirdikleri bir iki tema, bir de müzikleri dışında herşeyi vasatın bile altı.

Ha bir de kimi oyuncular gayet iyi. Özellikle Barış Bağcı yardırıyor karizmasıyla ben şahsen Baycu Noyan'ın arkasındayım.

Bu dizinin fanları para toplayıp diziye doğru düzgün bir senarist tuttursun, adam diziyi uzatmak için ne yapacağını şaşırıyor. Mübarek bölümün başında bir herif ölüyor, bir kavga çıkıyor, 2 buçuk saat hiçbirşey olmadan boş boş diyalog sahneleri ve bir iki tane gereksiz kılıç tangırtısıyla bölüm geçiyor.

Ayrıca propaganda için bir taraflarından senaryo uyduruyorlar.

1|0
    0|0
    • Yav izleme kardeş git recep ivedik izle game of thrones izle merak etme biz tarihimizi senden daha iyi biliyoruz ben baycu noyanıda severim

• @AkılOyunları16 Öyle mi? Tarih bilen hiçbir insan evladı bu dizinin tarihle bir alakası olduğunu iddia etmez.

Ben özellikle şamanlara yaklaşımından rahatsızım, en nihayetinde bizim ata dinimiz, şaman dediğin adam ruhlar ortalığa doluşsun da kağanın keyfi yerine gelsin diye müzik çalan, silah kullanan bir adam değildir. hele etrafında silah bulundurmak bile hoş karşılanmaz. şaman dediğin adam bir otacıdır, bilgedir, bir üstadından zanaati öğrenmiştir, böyle kağanın etrafında ona yancılık yapmaz.

İkincisi, la bu dizide tarihinin ciddi bir döneminde herkesten çok birbiriyle savaan türkler 'kardeş kanı akmasın, kardeşlik, birlik, dirlik' edebiyatı çekiyor la. Bu dizide oğuzlar yabanda at olmadan yayan geziyor, attan inip savaşıyor, ana silah olarak ok kullanmıyor la.

• @AkılOyunları16 La bu dizide Ertuğrul moğolların tuzağının bilincindeyken Tuğtekin'in de silahlarını elinden almışken onu ortada öylece Noyan'ın kucağına bırakıp 'Kardeş katline varacak iş' diyor, kimse de 'İyi de beyim, silahlarını ellerinden aldık, daha kim kimi katlecek? Ya Noyan bizim Tuğtekin'i dağda bayırda kıstırırsa?' diye düşünmüyor.

Bu dizi ecdadımızı iki adım ötesini hesap edemeyen düşük zekalı adamlar olarak göstererek tarihimize hakaret ediyor ya .

Muhteşem Yüzyıl'da padişah en azından zeki, kandırılmaya gelemeyen, tersi bayağı pis bir tip, bunlar ne böyle?

• hiç kaçırmam

1|0
    0|0
  • Kacirirmiyim molasiz 24 saat olsa kalmadan izlerim keşke settekilerle tanışma imkânımız olsa oraya gidebilsek.

1|0
    0|0
  • İzlemiyorum. Nedense hiç güzel bir yanı yok

0|0
    0|0
  • izlemiyom

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...