Leyla ile Mecnunda ki yavuz gerçekten varmı?

Aranızda izleyen var mı bilmiyorum ama hani leyla ile mecnun diye bir dizi vardı benim için hala var ama neyse işte o dizide hırsız yavuz var sevgilisine kitap okuyo sürekli şiir falan okuyo gerçekten böyle bir insan var mıdır mesela siz sevdiğinize kitap okur musunuz?

0|0
2|9

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Var oyle insanlar evet. Hak edecek insalar var mi peki?

0|0
    0|0
    • Evet hakeden insanlar elbette var.

• 👏 👏 tebrik ediyorum şahane bir yorum olmuş

• Tesekkur ederim

• Ninni bile söyledim ne diyorsun sen?
    Bizim zamanımızda aşk vardı günlük ya da haftalık sevişme faslı yoktu.

0|1
    0|0
  • Neden okumayalım bu kadar kalpsiz miyiz.

0|0
    0|0
    • Kalpsizlikler alakası yok ama hiç sevdiğin birine kitap okumak geldi mi içinden bana hiç kitap okuyan olmadı mesela

• Ben 18 yaş. ındayım. Ateist ve veganım. Pek anlamasam da birazcık sosyalist görüşteyim. Sevgili gibi işleri ciddi buluyorum. Sevgililik evlilik öncesi bir tanışmadır, gönül eğlendirme değil. Evlenmeme daha çok olduğu için şuana kadar kimseyle çıkmadım (aslında olması gereken bu) ve hayata bakış açım, görüşlerim yüzünden çoğu kız beni kabul etmez. Bu yüzden şu an için gelecekte evlenmemeyi düşünüyorum. Olurda karşıma biri çıkar belki onunla en fazla 1-2 sene sevgili olurum. Sonra evlenirim. Yani şimdi sevgilim olduğunu hayal ediyorum. Niye ona kitap okuyayım yani, kör mü ki? Şiir okusam tamam da onu da yapamam ben ciddi olamam gülerim :D

• Okumuştum hastanede yatarken.

0|0
    0|0
  • Leyla ile Mecnunun arasına yavuz mu girmiş..

0|0
    0|0
    • Onu da nerden cıkardın

• hea ben orijinal hikaye zannettim.. yok ya öyle saçma sapan dizilerle işim olmaz..

• Aaa leyla ile Mecnunu lütfen izlemeden saçma sapan deme tvlerde gelmiş geçmiş en iyi diziydı o

• öyle bir insan olsakta öyle yapacağımız birisi var mı :D

0|0
    0|0
  • Okunur tabiki gozleri gormuoduki mutlu olsun sevdigi icin

0|0
    0|0
  • okumam kendisi okusun

0|0
    0|0
  • Yalan yalan inanma

0|0
    0|0