Ülkemizde engelli insanlara karşı duyarlı olan sanatçı sayısı neden az hatta neredeyse hiç yok?

Yani buna benzer şarkılara hiç rastlamadım diyebilirim. Ülkemizde varsa yoksa aşk adına yazılmış şarkılar. Peki şarkılar sadece aşk mı barındırmalı içinde engelli kardeşlerimizin kendini iyi hissetmesi için bu tür şarkılar çok büyük destek olmaz mı? Neden yapmıyorlar sizce yeteneksizlikten mi yoksa prim yapamama korkusundan mı?

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• sanatçı toplum sorunları ile ilgilenmez mi? Tüm sanatçılarımız engellilerle kadına şiddete eğitim sistemi gibi konularla ilgileniyor. Sizin sanatçı dediğiniz insanlar ne benim ne de benim toplumumun sanatçıları olabilir. Benim sanatçılarım dürüstlüğe insanlığı yardımseverliği konu alır onlarınki ise uçkurlarını keyflerini konu alır!

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• en duyarlı insan Müge Anlı. :) gerçekten bak.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• eğitimle kazanılacak bir duyarlılık çeşidi

0|0
    0|0
  • Az önce başka bir soruda buna cevap yazmıştım. Türkiye de son 25 yılda birkaç sanatçı hariç müzik üretilmemektedir. Gençlere aptallaştıran müzikler dinletilmekte ve sanki bunlar değerli eserlermiş gibi bir algı oluşturulmaktadır. Bunun son örneği, son günlerde popüler olan Koray Avcı'dır.

0|0
    0|0
  • Aldığı paraya bakıyolardır heralde zaten sevmiyorum sanatçıymış şuymuş buymuş bir doktor daha sanatkar gözümde

0|0
    0|0
  • Çünkü Türkiyedeki sanatçılar kendilerinden başkasını düşünmezler onların düşündükleri sadece ceplerine giren para.

0|0
    0|0
  • Para ve makam derdinde onlar

0|0
    0|0
  • millet para derdinde kim kmi görecek?

0|0
    0|0
  • Engelli insan icin şarkıya gerek yok, yapınca da adam ne primci dersiniz.

0|0
    0|0
  • doktor olsaydim coktan iyilesme iksirini bulmustum

0|0
    0|0
  • Bizim ülkemizde sanatçı yok.

0|0
    0|0
  • ee herkes kendisini düşünür
    engelli falan kimsenin umrunda falan olmaz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ulkede diziler de ask adina muzikler de ask adina, ulkede tek dert kimin kimi mikecegi.

0|1
    0|0
Yükleniyor...