Film Tutkunları için soru sorabilir miyim?

Arkadaşlar bu maymunlar cehennemi başlangıç ve şafak vakti olarak iki bölüm onu biliyoruz ama bir maymunlar cehennemi filmi daha vardı galiba biraz sinema özürlüyüm hep geç izlerim filmleri bu ilk maymunlar cehennemi yani 1968 yapımı olan ile sonradan çekilenlerin bağlantısı yok gibi ama ilk filmin serisi var mı? varsa izlicem de hoşuma gidiverdi :D siz yanıtlaya durun ben Maymunlar Cehennemi Şafak Vaktini izleyeyim :D

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• 6 filmden oluşan serisi var mutlaka izle bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• İzlede çok kötü eski filmler ya :D Bana komik geldi.

0|0
    0|0
    • sana saçma gelebilirler ama sinemada kült sayılıyorlar nabeer? ayrıca bence gayette güzel izlemesi sana filmler nasıl diye sormadım film hakkkında bilgin var mı diye sordum kaç seri falan filan...

• Sktr git shawshank redemption pulp fiction falan izle o zaman. Kült filmmiş. IQ su ayakkabı numarasından küçük ettiği laflara bak.

• ne dedim zik kafalı amuda kaltın adam gibi yaz yazacaksan yoksa siktirle gece gece kayışı koparmış mal soruyu anlamadan havadan cevap veren tipitip ya bak sinirlendim şimdi az bişey beynin var onu da küfür için kullanmışsın değil bir film bir sinek hakkkında bile eminim bir poh bilmiyorsun

• Bir de 2000 senesinde çekilen versiyonu var.

0|0
    0|0
  • İlk seri çok guzeldı tavsıye ederım

0|0
    0|0
  • Seri olarak 3 filmi vardi sanirim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...