Kapat

Star wars izlediniz mi?

İzlemeyeni dövüyolar mı? Bu nedir ya çok sıktı artık star wars muhabbetiiii.

Güncellemeler:
sadece vodafonun gonderdigi GüçBizimle olsun diye 1 gb internert hediyesi sevindirici 😄😄

0|0
4|19

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 18

• denk geldiği için taa ne zaman izlemişimdir hatırlamıyorum bile herşeyin abartılı olanı hosuma gitmiyor bilim kurguyu cok severim ama mantıklı olanları cok hoşuma gidiyor mesela flash falan

1|0
    0|0
  • sacmalayangırl boyle sacma sapan fılmlerı neden ızleyeyımkı bedava 1 gb gondersınler ama o ıyı oluyor

1|0
    0|0
  • İzlemedim

1|0
    0|0
  • hayır izlemedim

1|0
    0|0
  • İzledim, bilim kurgu olarak güzel bir film.

1|0
    0|0
  • Çok sık olmasının nedeni şu star Wars in 6 nci serisi çıktı fakat 1 2 3 2000 den sonra yeni kayıtlarla çekildi fakat 4 5 1980 li yıllardaki kayıtlarla dururken 2015 de 6 nci girdi vizyona bu sebeple çok fazla ilgi gördü ayrıca müthiş bir serilir aksiyon dolu kahrolsun sithler yaşasın jediler😂😂

1|0
    0|0
  • İzledim. Diğer 6 filmi de izlemiştim.
    Biraz jenerasyon farkı bu. 90 ve üstü doğumlular anlayamaz.
    Biz yaşlıyız. Siz internetle büyüdünüz, herşey elinizin altındaydı, bizim için ise en heyecanlı şey Rocky idi, Star Wars idi, Star Trek idi.

1|0
    0|0
  • İzlemedim, izlemeyeceğim.

1|0
    0|0
  • İzledim. Herkesin beğeneceği bir film olabilirdi ama 21. yy a geldik. Hala aynı konu o kadar yıl geçmiş yeni bir kuşak gelmiş dünyaya. En azindan filmin işlenişi daha iyi olabilirdi. Neyse vasat işte.

1|0
    0|0
  • güzel değildi ya bugün izledim

1|0
    0|0
  • daha izlemedim
    internete düşmüş

1|0
    0|0
  • Hayatinda hic star wars izlememis okumamis star wars hakkinda tek bildigi sey isin kilici ve dart vader olan adamlar populer kulturun etkisiyle bir anda basimiza star wars fani kesildi ya benim gibi 40 yillik bir star wars fanini bile star warstan sogutmayi basardilar.. Bu arada filmi izledim begenmedim eski filmleri daha iyiydi.

0|0
    0|0
  • İzledim. Buna reklam diyorlar.

1|0
    0|0
  • İzledim , abartmaya gerek yok.

1|0
    0|0
  • fenomen çünkü

1|0
    0|0
  • Adamlar iyi reklam yaptı

1|0
    0|0
  • izledim seriyi biliyorum kitaplarinida okudum herkezin anliyabileceyi bir film degil

1|0
    0|0
  • tiksindim star wars muhabetinden dediğn gibi sıktı artık.

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 4

• Daha önce hiç izlemedim. Çevremden büyük tepkiler alıyorum. Sanırım çok şey kaçırdım. 😔

1|0
    0|0
  • izlemedim.

1|0
    0|0
  • O deyilde tv da haberlerde gordum kilisede srarwars ayini yapildi. Papaz onlar gibi giyinmis isikli kiliclarla falan guya iylik ve kotuluk christiyanligi cagdasdiriyormus. Yok daha neler dedirti ve filmden dahada bir sogutu beni.

(Not. Evengelist bir kiliseydi)

1|0
    0|0
  • izlemedim ya çok mu gerekli her yerde görmeye başladım

0|0
    0|0
Yükleniyor...