Teoman'ın; ''Türk olmaktan nefret ediyorum...'' sözü için ne söylemek istersiniz?

''Türkiye'den İstanbul'dan, Topkapı Garı'ndan, Türk Sanat Müziği'nden, türkülerden, tıklım tıklım otobüslere binerken başkalarının önüne geçmek için çabalamaktan, folklordan, futboldan, kuyruğa girmeyi bilmeyen insanlardan, çamurdan, mahallelerinden geçtiğimde sataşan çocuklardan, ter kokusundan, din ve turizm dersinden, sokak kapıları önündeki ayakkabılardan, maşrapadan, köylülerden, minibüs muavinlerinden, tığ işlerinden, gül suyu kokusundan, başörtüsünden, alaturka tuvaletten, seccadeden, elektirk ve su kesintilerinden, bağlama ve zurna sesinden, , yemek yemekten, blok flütten, halay çekenlerden göbek atanlardan, yemek kokan apartmanlardan, kalabalıktan, babasızlıktan, fakirlikten, sıskalığımdan, sevgilim olmamasından, utangaçlığımdan, ve Türk olmaktan nefret ediyorum...''

Karnı Türkiye sayesinde doyan bu adam için bu sözü üzerine ne düşünüyorsunuz?

0|0
22|19

En İyi Kız Görüşü

• Muhtemelen kafası güzelken söylemiştir, ki ne zaman ayık geziyor bilmiyorum bu adam...

2|2
    2|1

En İyi Erkek Görüşü

• Sadece Türklüğüne dil uzatmamış ki... Resmen kaderine isyan etmiş. Diyecek bir şey yok Allah ıslah etsin...

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 21

• kusura bakmasında öyle yaşamı kendi tercih etmiş kendi kendini bu sıkıntılara sokmuş , boku türklere atmasın.

3|1
    1|0
  • yür be :D bundan sonra teocuyum

1|3
    5|0
  • Adam ne Yazmış sen karın doymasından Bahs ediyorsun? İşte bunu yazmamış Teoman ben de bu ülkeden nefret ediyorum. Çükü sığsınız. Hayata bir ekonomik savaş gibi bakıyorsunuz. Yazık.

0|1
    0|0
  • Ah zavallı. Defolsun gitsin o zaman farklı ülkelere. Bizim ülkemizde kalması bizim için bir şans falan mı sanıyor acaba?
    Kendi ülkemizde ondan bundan posta yiyoruz işe bak.
    Sanatçı diye geçinir bide böyleleri. Rezillik. İnsanlardan, kültür değerlerinden vs. nefret eden insan, kendini de sevmeyen insandır. Kendisine sevgisi saygısı olmayan insan da topluma zarar verir, kendini mahvettiği gibi topluma da nefretini kusar.
    Tez vakitte defolmanı bekliyoruz o zaman derim!

2|0
    0|1
  • Bende turk olmagi sevmiyorum. Iyikide degilim. Tecavuzcu, cimrilik, sapiklik, erken evlenme hepsi tr de. Aci ama gercek. Ruslarin tirnagi kadar olamadiniz :D

2|1
    4|1
  • İyi defolsun gitsin o zaman bizde Teo Teo diye ölmuyoduk.. Eger bu sözleri ayık kafayla söylediyse cevabım bu olurdu. yok kafası guzelse bidaha icmemesini tavsiye ederim biz destekliyorsak o bir Teoman biz yoksak o da yok tepkimizi almasin.

1|0
    0|0
  • Bizde ondan nefret ederiz

2|1
    1|2
  • adam orada neler neler söylemiş gelmiş türklüğe mi takıldınız...

0|2
    1|0
    • Soru başlığına yazacaktım ama sığmıyor haliyle, bende genelleme yaparak yazdım soru başlığını...

• yani açıklama bal gibi ortada kınanacak bir durum yok bence..

• Teoman bunlari demis olamaz bence demisse de baska bir seye deginmek istemistir aslinda turklugun kotu olduguna degil yani.

0|0
    1|0
  • alkollüdür ayık kafa söylemesi zor gibi..

1|0
    0|0
  • Teo'ya laf yok. :)

1|2
    3|1
  • parası da var sarhoş olmadığı bir anda gitsin o zaman

2|0
    0|0
  • şimdi söylese neyse 14 yaşında söylediği lafı tutup niye gündeme getiriyorsun ben anlamadım.

0|0
    0|0
  • Yazıklar olsun diyorum. canım

1|0
    0|0
  • Kendi fikri kendi bilir

0|0
    0|0
  • Adam bikmis. ama yine dogru diyil yaltigi

0|0
    0|0
  • Sesi guzel olmasina karşın gibtirib gidebilr begenmiyorsa

1|0
    0|0
  • Vala haklı okadar tarzım değil bir millet oldukki hastaneye sıcanmi dersin kardeşine tecavüz edenmi kedi kopek sikenmi haklı adam

0|1
    1|0
  • hiç sevmem zaten geberesice

1|0
    0|0
  • Valla bende bir Fransız veya İngiliz olsaydım daha çok havam olurdu yurtdışında :)

0|0
    2|0
  • Yaşasın teoizm

0|0
    2|0

Erkekler Ne Diyor 18

• 14 yaşında isviçre'de teyzesine gerçekleştirdiği ziyareti anlatan teoman, eniştesinin ''ancak lotto'yu tutturursan burada yaşayabilirsin'' sözü üzerine kapıldığı düşünceleri şu şekilde aktardı: ''türkiye'den istanbul'dan, topkapı garı'ndan, türk sanat müziği'nden, türkülerden, tıklım tıklım otobüslere binerken başkalarının önüne geçmek için çabalamaktan, folklordan, futboldan, kuyruğa girmeyi bilmeyen insanlardan, çamurdan, mahallelerinden geçtiğimde sataşan çocuklardan, ter kokusundan, din ve turizm dersinden, sokak kapıları önündeki ayakkabılardan, maşrapadan, köylülerden, minibüs muavinlerinden, tığ işlerinden, gül suyu kokusundan, başörtüsünden, alaturka tuvaletten, seccadeden, elektirk ve su kesintilerinden, bağlama ve zurna sesinden, , yemek yemekten, blok flütten, halay çekenlerden göbek atanlardan, yemek kokan apartmanlardan, kalabalıktan, babasızlıktan, fakirlikten, sıskalığımdan, sevgilim olmamasından, utangaçlığımdan, ve türk olmaktan nefret ediyorum. midemi bulandırıyor. lottoyu kazanmalı ve burada kalmalıyım. isviçreli olmalıyım! burada elvis gibi biri de olabilirim.'' ifadelerini kullandı.

senin gibi kardeşim çocukları da , yazının başını almaz işte , 14 yaşındayken sen daha çarpım tablosunu bilemezken adam dergilerde yazıyordu, ki senin şu an kuramayacağın cümleleri o daha 14 yaşında kurmuş ve yayınlanmış.

Ergenliğinden utan rezil.

3|0
    0|0
  • baya bir zırvalamış

1|0
    0|0
  • Bizene elin ayaşından

0|1
    0|0
  • Bizim milletten genelde gurur verici şeyler çıkmadığı için mi acaba böyle demiş. Olaylar garip insanlar garip çünkü. Belkide biraz haklılık payı vardır.

0|1
    1|0
  • adam gerceği anlatmış kardeşim kültür düzeyimiz afganistan kimse kızmasın iyi hastanelerin olabilir ama sıraya girmeyi bilmiyorsun veya doktorunu öldürüyorsun..

0|2
    1|1
  • Beğenmeyen sktrsin gitsin memleketten

1|1
    0|1
  • Adam olmadığını gösterir.

0|0
    0|0
  • Yazdigi yazida anlatilan sey Türklük degil.
    Yazdiklari haksiz da degil..

0|0
    1|0
  • adam haklı ama bunların %90ı kürtlere ait..
    davul zurna ve halayın bende -mk..

2|0
    1|1
  • O zaman teoman toptur 😄 begenmiyosa yapicak bisey yok bende onun hayat stilini begenmiyorum mumkunse amerikaya gitsin gitsinde bir tecavuz etsinler itneye

0|0
    0|0
  • doğru söylemiş bende nefret ediyorum türk olmaktan.

bir insan türk olmaktan nefret ediyorsa emin ol büyük 1 nedeni vardır...

kimse sebepsiz yere türk olmak'tan nefret etmez..

benim sebebim cahil insanlarımız..

0|0
    1|0
  • Anlamayanlar için açıklayayım sözü öyleyse. Özetle gelişmemişlikten dolayı bunu vurguluyor

0|1
    1|1
  • şu an teomandan Ruzgar gulu adlı muziği dinliyordum. Sogudum teodan

1|0
    0|0
  • beyinsizlere isyan. adam diyodurki karnımı seveyim. sizinle yaşamak kadar kötü değil aç kalmak

0|0
    0|0
  • Yine içerken söylemiştir bu lale o yüzden tepki vermicem :)

1|0
    0|0
  • Giderli Ergen zamanları, olur öyle şeyler.

0|0
    1|0
  • ayakta alkışlanır aмnk

0|0
    1|0
  • Hemşerim olduğu için utanıyorum.

2|0
    0|0
Yükleniyor...