Game of Thrones' de hangi haneden olmak isterdiniz :D?

@igrencapacheçikoo sende gel :D Bence starklar. Adamlar bir kere kurt şekli var :D
Starkların öcünü bence Jon Snow yabaniler ile birleşip alacak.
CcC Jon Snow ^^

• Lannister lar
    26% (10)27% (20)27% (30)Oy Ver
  • Boltonlar
    11% (4)5% (4)7% (8)Oy Ver
  • Starklar
    37% (14)40% (30)39% (44)Oy Ver
  • Barrethaon
    3% (1)5% (4)4% (5)Oy Ver
  • Targaryen :D
    23% (9)23% (17)23% (26)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|20

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 19

• Starklar biz Türk lere benziyor. Savaşçı bir millet hemde çok cesurlar. Bu yüzden Starklar diyorum. Jhon Snow öldü diyorlar, büyük ihtimalle yeni sezonda yok. Çünkü yönetmenler hiç bir karakterin sivrilmesini istemiyormuş. Ben Ned Stark ın ölümünede üzülmüştüm ama sonra devamı gelince adamlar reklam peşinde değil dedim açıkçası.

0|1
    0|0
  • Ramsay Boltonlarda takıldığı sürece. Boltonum yani değişmez. Adam 7 krallığa hükmeder o zekayla ve gaddarlıkla

0|1
    0|0
  • geym of tıronusta'da millet birbirine iyi geçiri, yor yanlız :D khalesi'yide az ezmediler hani :D

0|1
    0|1
  • her yeni dogan targaryen icin tanrilar yazi tura atarlar. ya deli olurlar, ya da dahi.

0|0
    0|0
  • şaka mı bu tabiki Starkkk <3 <3.. yu dond nov nating con sınov.. baretheon lardan stannis yüzünden nefret ediyorum boltonlardan ramsey den dolayı lannisterlerı söylememe gerek yok bir tyrion sayesinde seviyorum... targaryenlerede ısınamadım bir türlü yani ben stark diyorum yazık gızlar ne hale geldi neler çekti o çoccazlar yaa =((

0|0
    0|0
  • lannisterlar ingiilizler ve yahudiler , targaryenler çinliler , starklar ruslar ve ya eski hunlar atilla falan onları simgeliyor , bratheonlar -simgesi geyik olanlar anadolu ve yunan uygarlıklarını grekler ya da hititler de diyebiliriz bunları simgeliyor , simgesi balık olan da boltonlar mı ne onlar da avrupalıları simgeliyor.

0|0
    0|0
  • bran stark

0|0
    0|0
  • House Lannister

0|0
    0|0
  • Starklara ne kadar yakin hissetsemde.. Martel. Hanesi diyorum obeyrn martel.. 7 krallıkta onun gibisi yok.. Ama öldü :((

0|0
    0|0
  • Targaryen olurdum ben

0|0
    0|0
  • Targaryen..

0|0
    0|0
  • Targeryan ilk ejdarhalara bindikleri zamanlarda ama

0|0
    0|0
  • Daenerys annem ol plz 😍

0|0
    0|0
  • Para Lenninsterlarda var bari hayalde zengin olalım :D

0|0
    0|0
  • Stark ama erkenden ölmek istemezdim :D

0|0
    0|0
  • 9 hane var ve bolton hanesi diye birşey yok

0|1
    0|0
  • Hocam John Show rahmetli oldu artık yok
    Ama targeryan hatunu işi bitirecek gibi

0|0
    0|0
  • CcC Starklar CcC

0|0
    0|0
  • Knk konuyla alakasız olacak ama bir soru sorucam sana bu goh dizisi hangi milleti anlatıyor? :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...