Arkadaşlar :D Filmlerde ya da dizilerde neden çirkin insanları oynatmıyorlar?

Yani çirkin olmasada olur. Normal bir güzellikteki insanlar oynasa daha güzel olmaz mı?
Ondan sonra özentiler ortaya çıkıyor. Bu soykırıma bir dur diyelim. :D
Çirkinlerin sevmeye sevilmeye hakkı yok mu?
@igrencapacheçikoo sende gel reis :D

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• Haklisin valla sonra 2000li gençler özenti özenti yetişiyor fazla etkileniyorlar 😄

0|1
    0|0
    • Geşen gün Kemal Sunal ın bir filmi ni izliyorum.1 tane güzel kız yok veya yakışıklı adam ama o kadar samimi geldiki. Dükkana gidince bir de Pc den izledim. Ne bu ya :D Koyuyolar 2 tane züppeyi kızlı erkekli moda oluyor :D

• Ben oscar düşünmüştüm 😄

• Acele davranmak yok :D

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Oynatıyorlar ama kimse o filimleri izlemiyor yanlış olmasın ama kiraz mevsimi gibi hayattaki en büyük saçmalığın olduğu bir dizi bile aylarca izlendi iki sezon sürdü heralde bu ülkede bilmeyenler için söyliyim öykü ayazla evlenicekken ayaz düğüne geç kalıyor öykünün babası da yazık hasta olduğundan babası üzülmesin diye nikah masasına mete (ayazın en yakın arkadası) oturuveriyor ve evleniyorlar 😂😂😂 duyunca şok geçirdim nasıl yani başkasıyla evlencekti nikah masasına başkası oturunca onunla mı evlendi ddm evet ama babası için yaptı dediler ben şok ben iptal...
    Bu diziyi gerçekten senaryoyu beğendikleri için ya da kaliteli olduğu için mi izlediler sence? Ayazın kaslarına film çekmişler millet de izledi çirkin olsa izlerler miydi sanki

0|1
    0|0
    • bir farkındalık olup izlenebilir. Şahsen ben oyuncalara hiç önem vermiyorum. Film ya da dizi bana ne vermeye calısıyor. Anlatılmak istenen ne diye düşünüyorum. O senin dediğini yapan ergen kısmı 13-14 yaşında kızlar genelde. Çirkin derken normal güzellik te bir insan olabilir mesela herkes olabilir. O kadar kişi harcanıyorkı bana göre :D

• Hyr ne kdr zorunlulukta olsa hiçbir güç bna okdr saçma bir diziyi iki saat başına oturtup izletemez uyuyakalırım en kötü ihtimal ama uyamam 😂 ama kendimde bir gariplik mi var diye sorgulamadım değil hani

• Yok yok aslında sen normalsin :D Anormal olanlar onlar :D

• Oynayiyorlarr yaa

0|0
    0|1
  • Filme giderken başrol oyuncusuna bakip güzel /yakışıklı değilse filme girmeyen bir insan olarak oynatmasinlar diyorum. Tabi benim bu yaptigimda pek dogru sayılmaz.

0|1
    0|1
    • 3 kere okuduum yine anlamadım :D tekrar söyleyebilir misin? :D

• Anladım teşekkür ederim :D

• Rica ederim😊

• Güzel - yakışıklı oynatıyorlar ki, bu bile öldü siz yaşamasanız da olur diye alttan alttan mesaj veriyorlar 😁

0|0
    0|0
  • Çirkin olsa izlemeyiz ki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...