Koray avcıya sinir olan?

ahmet kaya şarkılarını tarzım değil ötesi söylüyor ve cok sinir oluyorum bence ahmet kayaya saygısızlık herkes cok abartıyor ben o kadar başarılı bulmuyorum siz begeniyormsunuz

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• şiirleri saçma geliyor birde traş olsa iyi olur full kıl onun dışında iyi bence

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Benn sinir oluyorum sarkilarin icine etmis resmen poh gibi soyluyor ben bir muzik ogrencisi olarak soyluyorum dikkate alin bu dediklerimi abartilacak bir ses yok adamda volkan konak ve ahmet kaya karisimi birsey yapiyor ama kotu bir sonuc ortaya cikariyor gercektende her yerde bu adamin ismini ve sesini duymaktan cok sıkıldım

1|0
    0|0
    • aynen içine ediyor şarkıların

Erkekler Ne Diyor 6

• Ahmet kayayla alakasi yok ama hic dinlemedim koray avciyi populsr kulturun esiri olmamak icin modasi gecince dinliycem

1|0
    0|0
  • beğeniyorum.. herkesin bir tarzı var.. Ahmet Kaya çok değerli bir şarkıcı ve o da onun şarkılarını seviyor ki söylüyor

0|0
    0|0
  • Bıktım her yerde mi çalar arkadaş.. Abarttı ve coşturdular resmen..

0|0
    0|0
  • Beğenmiyorum ama Ahmet Kaya'yı da beğenmiyorum... Volkan Konak çakması gibi hareketleri var...

0|0
    0|0
  • çakma volkan konak

1|0
    0|0
  • Hadi lenn... Sen şimdi Ahmet Kaya'ya saygı mı bekliyorsun?

0|0
    0|0
    • evet

• Elimde tutuyorum şu an ona duymam gereken saygıyı gel al... Elin teroristine sygı bekliyorsan bu tür sözleri duymaya alış...

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...