Kapat

En sevdiğiniz dizi hangisi? Neden seviyorsunuz?

Dönem dizi devri. Hayal edemeyeceğiniz kadar farklı senaryolar var, peki siz hangi diziyi seviyorsunuz? Neden seviyorsunuz?

Ben Güllerin Savaşı'nı ve Eşkıya'yı izliyorum, yabancı olarak Gossip Girl var. Güllerin Savaşı'nı Gülru ve Ömer'in çaresiz aşklarından dolayı, Eşkıya'yı da Meryem ve Hızır için izliyorum. Gossip Girl ise benim biricik hayalimdeki erkek olan Chuck Bass ve idolüm Blair Waldorf icin. Biliyorum dizi bitti ama ben tekrar tekrar izlerim, sıkılmam. Ezberleyene kadar izleyeceğim

0|0
13|11

En İyi Erkek Görüşü

• GoT özellikle bu sezonunu bekliyorum.

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 10

• Ben sadece Diriliş Ertuğrul'u izliyorum. İzleyenler bilir, diğer basit Türk dizileri gibi magazinsel değil, tamamen vatan ruhunu, din ruhunu, savaş ruhunu işleyen bir dizi. Yapanların ellerine, emeklerine sağlık. İzlemek isteyenler Çarşamba günü saat 21:00'da TRT1'i açsınlar, mısırını patlatsınlar, çaylarını demlesinler;heyecanın doruklarına çıksınlar :D.

1|0
    0|0
  • diriliş ertuğrul

1|0
    0|0
  • -Supernatural
    -Arrow
    -The Flash
    -Person of Interest
    -Agents of S. H. I. E. L. D
    -The Big Bang Theory
    -Game of Thrones (jon snow öldü imdb puanım 5 Tyrion Lannister ölsün 1 e çekcem)

1|0
    0|0
  • Yabancilarda ayrim yapmiyorum izliyorum. Türkiye'de dirilis ertugrul izliyorum birtek.

0|1
    0|0
  • Hiç bir diziyi sevmiyorum hepsi saçmalık

0|0
    0|0
  • bir kaç zaman once yayından kaldırılan bir diziyi hiç unutmam. Leyla ile Mecnun. Gündelik yaşantı saf bir aşk samimi dostlukları absurt bı komedi yeri gelir ağlatır yeri gelir guldurur. İsmail abiiiiiii

0|0
    0|0
  • Dizileri izlemiyorum ve karsiyim.

0|0
    0|0
  • Ertuğrul

0|0
    0|0
  • kurtlar vadisi pusu bu dönem heyecanı yok ama favorim

0|0
    0|0
  • Muhteşem Yüzyıl Kösem harika bir dizi zenginligi ihtisami oyuncu kadrosu harika muhtesem yuzyil icinde bu gecerli osmanlinin guclu donemlerini anlattigi icin ayri bir seviyorum :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• "The walking dead" cünki beni bambaska bir dünyaya götürüyo, bana kötü sartlarda yasam mücadelesini anlatiyo, aile olabilmek icin kan bagina ihtiyacin olmadigini gösteriyo gecmiste ve gelcekte kötü seylerin olabileceklerini gösteriyo ve durumu zorluklarini gösterip onlarla mücadele etmeyi anlatiyo. dünyaya bambaska bir gözle bakmami sagliyo vs. Ben türk dizilerini pek sevmiyorum. Bana türk dizileri cok basit geliyo. Her zamanki gibi amerika yapti yapacagini ve benim anlam buldugum dizileri yapiyo o dizilerde beyinin calistigini görüyorum. o zamana kadar dizileri sacma bulmustum ama beni ilk etkileyen dizi buydu.

1|0
    0|0
  • yabancı olarak Da Vinci's Demons izlemiştim bitti. İnadına Aşk izliyorum çok samimi geliyor

1|0
    0|0
  • the 100

1|0
    0|0
  • Televizyon izlemiyorum

0|0
    0|0
  • Game Of Thrones ve supernatural

1|0
    0|0
  • Good wife ve how get away with the murder

0|0
    0|0
  • Leyla ile Mecnun ve Kuzey Güney başka ya.

0|0
    0|0
  • kara ekmek :( final yapıyor ya dizisi :(

0|0
    0|0
  • O Hayat Benim
    Efsun sağolsun :)

0|0
    0|0
  • Baba Candır birazdan trt1'de hepinizi bekliyoruzzzz

0|0
    0|0
  • HIMYM der susarım

0|0
    0|0
  • Gullerin savasini bikac kez izledim o gülru kadar itici ve canım bir rol olamaz :D

1|0
    0|0
    • Yanlışlıkla + verdim - olacak o 😄

• Başta hak veriyodu insan ama artık haddini fazla aşmaya başladı. Gulfemin de artık onunla fazla uğraştığı yok sürekli kendi kendine triplere giriyor. Gulfemin asaletine yaklasamaz bile bence

• Gülfem'in o ezici davranışlarına ve bebeğini kaybetmesine sebep olmasına rağmen acımasızca konuşması suçluluğunu kabul etmemesi gerekirdi bence ama dediğin gibi şu an Gülru abarttı baya

Yükleniyor...