3 yaşından beri podyumda?

Onun adı Kristina Pimenova! 2005 Rusya doğumlu 3 yaşında güzelliğiyle büyüledi ve manken oldu şimdi ise 10 yaşında ve bir süpermodel ayrıca dünya'nın en güzel kızı seçildi! Ayrıca günde 1500 dolar kazanıyor mankenlik çekimleri için... yaklaşık 5000 lira! sizce de bu sarışın mavi gözlü kızımız çok tatlı ve güzel değilmi?
3 yaşından beri podyumda?

0|0
21|26

En İyi Erkek Görüşü

• Yazık güzel ama hayatını boşa harcıyor eğer gidişatını devam ettirmezse cehennemin dibinde mankenliğin bir önemi kalmıyor

bknz karun ve sarayı..

1|1
    0|1
    • Ayrıca dünya'nın bütün kızlarını kontrol etmişlermiki köylerde doğal masum kızlarımız var bence bunlardan daha güzel olanlar var

• Yahu zaten gayrimüslim, sonu belli... tabi imana gelip bizden daha iyi bir müslim olmazsa... Allah çok güzel yaratmış, kusursuz maşallah çok güzel altın gibi saçlar hele çehre😊

• Ama ben bu yaştaki çocukların mankenlik yapio vücutlarını teşhir etmesini onaylamıyorum gayrimüslim bile olsa. Çocuk dediğin çocuk gibi olmalı, masumluklarini kaybettiriyorlar cocuklara yahu

En İyi Kız Görüşü

• GÜZEL olmasına çok güzel... muhteşem bir güzellik kusursuz... lakin çok küçük yaşta hayata atılmış ya da hayata atmışlar hayatı küçükken öğrenen insanlar muhtemelen 50 yaşında 100 yaşında gibi hissederler ve iyi sonları olmaz bu zavallı cocuk daha akranları ile evcilik oynama yaşında.. ayrıca güzel olduğu için model manken olmak zorunda değildi ne bilim bilim kadını olabilirdi belki belki profesör belki muhteşem bir doktor ya da öğretmen... ama heyhat ! güzelsin diye koymuşlar kamera karşısına basmışlar denklanşöre ! ailesi de para geliri sağlayınca ufacık kızın bu yaşta çalışmaya başlamasına göz yummuş... kısadan hisse ben onaylamıyorum çocukların erken yaşta büyük gibi yaşamasını ! bırakın çocuklarınız çocuk kalsın ilerde zaten yetişkin olacaklar hayatta eskiisi kadar tos pembe bakmayacaklar bırakın çocukluklarını yaşasınlar bu yazımı okuyan arkadaşlar sizin içinde soyluyorum anne baba ıseniz ve anne baba olmayı düşünüyor iseniz çocuklarınızı çocuk gibi büyütün kucuk kızınızın karsısında makyaj yapmayın onlara prenses kostumlerı gıydırıp kucuk yastan ıtıbaren kırılgan ve özgüvensiz kılmayın kızların çok süslü barbiler olması gerekiyormuş gibi bir algı ıle buyumesıne izin vermeyin bırakın hayatı çocuk gibi yaşasın kız çocukları bu duruma daha çok yatkın olduğu için erkek çocukları için bişey yazmayacağım lakin kızlarınızı küçük bir ''çocuk'' olarak yetiştirin küçük bir kadın gibi değil... zavallı kızcağız bu yaşta koca bir kadın giibi mayo giyip resim çekilmiş makyaj yapılmış... yazık çocukluğu çalınmış... dünya güzeli olsa ne fayda?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Hayat işte kanks

0|1
    0|0
  • Erken yaşta kadın olmuş gibi

0|1
    0|0
  • O sadece şirin bir çocuk.

0|0
    0|0
  • Çok çabuk yaşlanır bu ☺😫

0|1
    0|0
  • Cok tatli Masallah. Ama cocuklar uzerinden para kazanilmasina karsiyim.

0|0
    0|0
  • Evet güzelmiş.

0|0
    0|0
  • Başarılar dileriz

0|0
    0|0
  • Guzellik gecicidir, tarih kac tane guzel kadin gelip cekti

0|0
    0|0
  • Baya iyi be geleceği parlak

0|0
    0|0
  • Millet şanslı

1|0
    0|0
  • Yazık, Dünyaları olsa çocukluğunu yaşamamak para etmez. Yazık çok yazık. Dünya kadar parası da olsa hiç çocukluk anıları olmayacak. En azından dilediğini yapmışlığı olmayacak.

0|0
    0|0
  • İlerde ego tavan tabi

0|0
    0|0
  • Kapitalizmin çarkina erken düşmüş.
    Üzüldüm...

0|0
    0|0
  • Şimdiden afet olmuş :)

0|0
    0|0
  • Beni ilgilendirmez...

0|0
    0|0
  • Baya iyi

0|0
    0|0
  • milleti sübyancılığamı teşvik ediyorsun küçük şey?

0|0
    0|0
  • Uzuldum kiz icin

0|0
    0|0
  • kimi bu

0|0
    0|0
  • Tek kelime 'yazık'

0|0
    0|1
  • Bunu o şekilde lanse edip pazarlayanalrın Allah bin belasını versin.

0|0
    0|0
  • Şimdiden soyunmuş bu :D

0|0
    0|1
  • Pedofili modaci dedelere taze kan lazim

1|0
    0|0
  • Çocukların cinsel içerikli görsellikte olmasını hoş bulmuyorum. 18 inden sonra çok güzel olabilir ama daha bu yaşta bence sadece yüz tatliligi ile ilgili bir durumu olsa yeterliydi

0|0
    0|0
  • kapitalizmin sömürüsüne kurban gitmiş çocuklardan biri. reşit olmaya yakın podyuma çıksın tamam ama çocuk la bu daha çocuk, çok ufak bu tür şeyler için yaşı. kimbilir ileriki yaşlarında nasıl travmalar yaşayacak.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 20

• Çocuk olamadıktan sonra önemi yok bence

0|1
    0|0
  • küçücük çocuğu bu şekilde kullanmaları iğrencc

0|0
    0|0
  • 10 yaşındaki çocukta 25 yaşındaki kadın yüzü. .

o daha çocuk yahu podyumda değil parkta olması gerek.

0|0
    0|0
  • Güzel çocuk valla nazar değmesin diye evden çıkartmam :D

0|0
    0|0
  • Üzüldüm onun için.
    Çocuk işçilere çok acıyorum.

0|0
    0|0
    • yalnız senin kazandığın paranın kaç katı fazla kazanıyor sana böyle teklif gelse okumadan kabul edersin ya

• Çocukluğumu yaşadığım için çok mutluyum.
      Ve vücudumu pazarlamaktansa aklımı pazarlayarak para kazanmayı tercih ederim.

• Aklın şaşar

• Kaderi de güzel olur inşallah.

0|0
    0|0
  • Küçükken daha güzeldi

0|0
    0|0
  • Cocugum bu kadar guzel olsa ustunde para kazanmak icin bunu yapmazdim dunyada binbir türlü insan var yazik yani

1|0
    0|0
  • Güzel olmasına güzel de çocukluğunu yaşıyamıyor be😒

0|0
    0|0
  • yaşına göre güzel

0|0
    0|0
  • Kizimiz? :/

0|0
    0|0
  • çok itici geldi bana. seksi pozlar veren bir çocuk.

0|0
    0|0
  • Masallah fistigima😊

0|0
    0|0
  • ergenlikten sonra görürüm bunu

0|0
    0|0
  • güzel

0|0
    0|0
  • Çok güzel ama

0|0
    0|0
  • Çocuk olmanın ne demek olduğunu hiçbir zaman bilemeyecek. Üzücü.

0|0
    0|0
  • bu güzelim kız türkiye de olsa tecavüzederler bu fotopraflardan sonra. iyiki rusyada yaşıyor :D

0|0
    0|0
  • aşkımm benim bu yağğ soruyu görür görmez anladım zaten ben, m bebeğimin çıkıcağını fotoğraflarda porselen gib içıkıyor yüzü büyük biri gibi pozlar veriyor en dikkat çeken özelliği bu

0|0
    0|0
  • Bir çocuk için yanlış meslek

1|0
    0|0
Yükleniyor...