Kösem Sultan'da yeni bölümde Beren Saat var, izleyecek misiniz?

Ben bu bölümden itibaren izlemeyi düşünüyorum. Çünkü başrol olan sarışın kızı pek benimseyemedim. Bu Ahmet'in de değiştirilmesi gerekiyor bence.

Güncellemeler:
Guncel

0|0
18|11

En İyi Erkek Görüşü

• Ekin Koç çok iyi o rolde, millet padişah diyince davudi sesli, otoriter, ağır bir adam bekliyor ama Sultan Ahmet 13 yaşında tahta çıkıp 27'sinde ölmüş bir tip.

Ekin Koç şu an ergen bir padişahı canlandırıyor ne bekliyorsunuz kendisinden ki kuyruğu dik tutma çabasını, ölüm korkusunu, Sultan Süleyman olacam derken babayı alma tehlikesinde olmayı bayağı iyi yansıtıyor.

2|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Ahmet zaten olecek Kösem doneminin en onemli Padisahi 4. Murad yani kosemin oglu onunda kenan imirzaoglu olacagi söyleniyor :)

1|0
    0|0
  • Tv izlemiyorum.

1|0
    0|1
  • tv izlemem pek hatta nerdeyse hiç maçlar dışında

1|0
    0|0
  • yeni bir harem dizisi değil mi buda sürekli sevişecekler..

izlemedim bilmiyorum izlemem de..

1|0
    0|1
  • Hayrr

1|0
    0|0
  • Hayır. İptal edilse daha iyi

1|0
    0|0
  • osmanlıyı aşağılayan bir dizi ne kadar izlenmeye laiktir ki

1|0
    1|1
    • Pek aşağıladıkları söylenemez, şimdi 'Padişah haremden çıkmıyor' deme Sultan Ahmet'in katıldığı sefer bile yok.

• haremde bir o eksikti titmeseler barii

1|0
    0|0
  • hayır tabiki

1|0
    0|0
  • Ahmet rölü bence cuk oturmuş beren ise mükemmel olmuş çok yakışmış o kiyafetler

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• o dizi pek tutmiycak gibi ama bakalım belki beren saatin ayağı uğurlu gelir. ben izlemeyi düşünmüyorum. bu tarz şeyler insanlara hep taklit gibi geliyo o yüzden sevilmiyo bu dizide de aynısı oldu. ilkiin tadını alamayınca insanlar dziiyi izlemek istemediler doğal olarak.

1|0
    0|0
  • Takip etmiyorum.

1|0
    0|0
  • izliycem... çok iyi gidiyor ya yine saray entrikaları

1|0
    0|0
  • Evet izleyeceğim 😄😄 Zaten Ahmet çok kalmamalı. Çünkü asıl Kösem Sultan çocuklarının devrinde baya etkili oluyor 😄 Zaten Ahmet cok yasamiyor 🙈 Neyse spooler vermeyeyim 😄 Berenin diziye girmesi iyi oldu vallla

1|0
    0|0
  • Nooooo

1|0
    0|0
  • İzliycem.

1|0
    0|0
  • aynen sultan dediğin kıllı sakallı olur hiç gözüm tutmadı benimde ahmeti hjgjhg

1|0
    0|1
  • ahmet gayet iyi <3

1|1
    0|0
  • İzlemiyorum ve izlemeyeceğim de

1|0
    0|0
  • Hülya'nın sahnelerini kesseler izlerim.

1|0
    0|1
  • İzlemiyorum.

1|0
    0|0
  • Ekin koc var diye izlerim ama o da fazla kalmiycak cikinca napicam bilmiyorum :)

1|0
    0|0
  • Evet izliycem zaten izliyorum

1|0
    0|0
  • git git abooooow zaman kaybi resmn

1|0
    0|0
  • izlemicem

1|0
    0|0
  • hayır izlemiycem yeteneksiz iici kadın varsa öylesine bile bakmam insanı gıcık ediyor onca parayı boşuna vermesinler

1|0
    0|0
  • Kösem bu akşam mıydı

1|0
    0|0
Yükleniyor...