Kim ya bu Ayşenur denen karı?

Televizyonda beyaz şovu açmak için kanalları seri geçerken laaaak diye ekrana yapıştım yeminle. Aralıksız yarım saat izledim karıyı. Reklamlara gidince fark ettim bu tarz benim midir stilim kimin midir öyle bir program. Yoğaaamına dedim ya. Kafasını kuma sokup tohum gibi dikeceksin böyleleyini toprağa. Damızlık bunlar damızlık. Aaaah ayşenur yaktın beni. Üremesi lazım senin gibi gençlerin. Ama sakın benim gibilerle üreyip neslinizin ortalamasını düşürmeyin. Yanıyorum gençler derdime çare arıyorum. Napacaz bu Ayşenur'u?

Güncellemeler:
Eğer o insansa yeminle benim sevgilim makat maymunu
Makat ney ya. Terbiyem de iyice bozuldu. Makak o makak. İmlamı bozdun Ayşenuuuur geleceğimi kararttın yuvamı yıktın.

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• sosyal medyada meme show yapan kaşı gözü burnu saçı herşeyi yapay olan bir hanım ablamız suratına yapılan makyajın haddi hesabı yok gerçi o programdaki herkes öyle

0|0
    0|0
    • bunu dili dini ırkı cinsi nedir snow? nerde bulunur böyleleri?

• ayrıntısını bilmem umrumda da değil sana arayışında başarılar diliyorum benden bu kadar 😂

• kıskanç pislik

En İyi Erkek Görüşü

• Kanka o karının internette videosu var. Yaz internete çıkar. Hadi gene iyisin; )

0|0
    0|0
    • vallaha mı? yüreğime iniyordu yeminle bak ekmeği yutabildim de soğan boğazıma kaldı. yemin et?

• Göğüs şov yaptığı video ve, Ayşegül periscope yaz çıkar ;)

• izledim ya şimdi. sağlam karı

Kızlar Ne Diyor 3

• O kadar karaktersizsin ve aşağılıksın ki Tv deki kasarla sevgilini kiyaslayip sevgiline maymun diyosun iğrenc mahluk

0|0
    0|1
  • Estetik güzeli manyak

0|0
    0|0
  • o kızın göz renginden memelerine kadar her şey yapay ve knşmaları bile o kadar aptalca ki karakter desen 0 tip bile ona ait değil bilemiyorum :D :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Aynen yaaaa bayıldım o kıza bende dansını ızledım on numara yuzunu versınler bakıp duram ya kudurttu (

0|1
    0|0
    • fena bişi reis fena. terlettiydi beni.

Yükleniyor...