NİHAT HATİP OĞLUNU SEVIYORMUSUNUZ?

Acıkcası ben sevmiyorum elestiriyodum bana göre kim ne derse desin kendini Allah yoluna hak yoluna islam yoluna adamiş bir insanın oarayla malla mülkle isi olmaz dini snlatmak istiyorsa cıksın tv lere Allah rızası icin anlatsın bir yılda korkunc bir para alıyor almasa ne olacak zaten üniversitede profösör ordan 8 10 milyar maaş alıyor neyine yetmiyor önceden annem ve babam benimle atısirdi bos ver oyke deme filan diye bir ara şehirimizde bir söylenti yayıldı konferansa gelecek diye ama sonra umutuldu gitti bir ara kültür merkezinde isim vardı orda calisan bir tanidiga sordum o is neden iotal oldu gelmedi diye verilen parayı begenmemis bende oyle duydum dedi simdi ne is buarkadaslar soruyorum size

0|0
11|19

En İyi Kız Görüşü

• İşini şova dönüştürdüğünü düşünüyorum

0|2
    1|2

En İyi Erkek Görüşü

• şu caps yeterli cevap olabilir sanırım paranın içinde yüzen adam o.)
    Bu ülkede para kazanmak için gerçekten allah demek yetiyor bence de dinden bahset onlara peygamber efendimizden bahset falan acılar çekmiş aç kalmış falan de para içinde yüz böyle fırsatçılarla dolu ülke boş boş konuşup trilyon kazandırıyor...

Millet bu kadar mal olmasa bu fırsatçılar olmazdı...
    http://i.hizliresim.com/7XR64a.jpg

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Dindar insanların mal mülk edinemeyeceğini kim demiş? Zekatını verdikten sonra istediğini yapar bize ne?
    Zenginin malı züğürdün çenesini yorar sadece.
    Televizyonlara çıkıp Allah rızası için anlatacak, cukkayıda televizyoncular alacak. Yok öyle ya ma. Sen yapar mısın böyle bir şey.
    Adamın resmen burada dedikodusunu yapıyorsun oradan buradan duyduğun şeylerle. Olan tüm günahlarını da sen üstlendin zaten şu an.

3|0
    1|3
    • Ozaman konferansa neden katılmıyor sanatcilar sehrimizdeki konferans salonunda bedava tiyatro verdigi bile oliyor insanlar tiyatro nedir gorsun ama bir din alimi dini nilgi anlatmak icin verilen parayi bile begenmiyo bence bos bis kunusma hersey ortada inadiza taraf tutmayin

• Sağdan soldan duyduğun dedikoduları burada bana satma.
      Futbolcu daha fazla kazanınca sorun olmuyor ama din adamı kazanınca oluyor.

• S e v i y o r u m !

2|2
    1|2
  • Nihat hatipoğlunu öyle art niyetlilerin eleştirdiği gibi parasından malindan mulkunden eleştirmem. Bunlar iftiradır.

Ben Nihat Hatipoglunu fazla naif, fazla ılımlı davrandığı için eleştiriyorum. Alim dediğin bağıra bağıra hakkı haykirmali. Bazı konulara da girmekten çekiniyor.

Biraz Şenocak gibi olsun, Nureddin Yıldız gibi olsun.

0|0
    0|0
    • Kardeşim, Nihat Hoca parası malı mülkü ile gelen eleştirilere iftiralara cevap vermişti uzunca bir TV programında istersen onu izle.

Çünkü burada ağzı olan konuşuyor.

• İnsanların arkasından kendi kulagınızla duymadan bilip bilmeden konuşmayın boşverin sizemi kalmış aldıgı paranın derdi siz verdigi vaazlara bakın parasınaa degil!!!

0|0
    0|0
  • umrumda değil

1|0
    1|1
  • Adam neyle gecincin ozaman

0|1
    0|1
    • Adam 10 milyar profosor maasi aliyor ayricada programdan aldigi paraxyetmiyorcikide bir kendi yazdigi kitabin reklamniniyapiyor

• Adam alaninda prof. Zaten

• Ohooo siz her duydugunuza inaniyorsaniz zaten gerek yok uzerinde durmaya gunahini almayin kimsenin bu arada savundugum falan yok hocayi ben sadece genel biseyden bahsediyorum

0|0
    0|0
  • dizi oyuncuları bölüm başına kaç binler alıyolar bir bu gözünüze batıyor

0|0
    0|0
  • Onaylamiyorum parayla yapmamamli.. sana katılıyorum.. birde cahil halkımızin bir şeyleri gördüğüne şahit olsaydık !

0|1
    0|0
  • Belki haddinden fazla para alıyor ama sana bilgi veriyor seni dogru yola götürmeye çalışıyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• ben de sevmiyorum.. dayım sakarya üniversitesinde doçtu bir konferans için çağırmışlar sadece birkaç saatliğine ne kadar istese iyidir 400 milyar para istemiş gelmek için.. hani Allah için yapıyordu?

0|1
    0|1
    • Ha iste ben bundan bahsediyorum bu ne istir bir alimin ne isi olur bukadar parayla ac degil acikta değilsin ona verilen paralarla ac yoksul insanlara yardim edilsin su soğukta sırtında bir montu bile olmayan cocuklara mont alınsın eyer din islma hakkında birsey öğrenmek istiyorsan sorularına cevap arıyosan en güvenilir kaynaktan bak kurrandan kendin oku yanlismiyim

• doğrusun zaten öyle bilinçsiz insanlar yüzünden adam cebini ramazan ayında dolduruyor.. Ramazan ayı onun için gerçekten bereket ayı..

• evet para yetersiz diyip konferanslara gelmiyor bir arkadaş söylemişti bana da.

0|1
    0|0
  • Ben insanların ne dediklerine değil ne yaptıklarına , nasıl yaşadıklarına bakarım. Çok tanıma şansım olmadığı için yorum yapmam doğru olmaz.

0|0
    0|0
  • Zenginin malı züğürdün çenesi yorar. Siz ancak milletin aldığı parayı konuşursunuz, bu kadar çok koyuyorsa haber bülteni aldığı maaşları söylemesin bari.

0|0
    0|0
    • Kardes ben onada kiziyorum onlar ayrı konu ama eskinin dine hizmeteden adamlarının yanına yaklasamaz bunlar oeygamber efendimizin zamanında peygamberimizin vali olarak atadigi adama zenginler oara veriyor sen valisin vali gibi zengin yasa diye peygamberde bakiyo buna bukadar oara veriyolar yine kuru ekmek yiyor en sonunda gidiyor valiye bu ne is diye sormaya vslinin dedigi ben onlari fakir yoksul halka dagittim ben kendimi islama adamisim benim parayla malla mulkle isim olmaz ben boyle adamlardan bahsediyorum dini nihat gibi olanlar degil ancak by vali olanlar gibi temsil eder

• Nihat Hatipoğlu gerek bilgisiyle gerekse anlatış tarzıyla çok iyi ve başarılı bir ilahiyatçı. Bu konuda sanırım hemfikiriz. Aldığı para konusuna gelirsek şayet, kendisi normal sıradan bir apartman dairesinde oturuyor. Hatta evi haber bülteni tarafından ziyaret edildi. Sağ elin verdiğini sol el bilmesin sözüyle yola çıkarak adamın yaptığı yardımları da biz bilemeyiz. Belki aldığı o parayı bağış yapıyordur, nereden biliyorsun? Kaldı ki hepsini kullansa bile o ona kalmış. Sanki bizler hayatımıza hiç israf ve haramı sokmuyoruz da başkalarının yaptığı israfı düşünür olmuşuz.

• Bir tarafini açanlar, p*rno çekenler para aliyor hayvan gibi o adam niye almasın?

0|0
    0|0
  • Soyunan insanlar milyar dolar alırken dini anlatan adamın 8-10 milyar alması zorunuza mı gidiyor? Sizene yahu ne kadar alıyorsa alsın. İşini iyi yapıyor demek ki :) Karın tokluğuna çalışacak hali yok ya :D

0|0
    0|0
  • Nihat Hatipoğlu ak zihniyetin bir garip piyonu
    Siyaseten gelişmiş ve ilerlemiş insanlardan korkacaksın
    çünkü onlar yalanın en incesini ahi bilir ve aklına sokar

0|0
    0|0
  • Konusu gelmişken söyleyeyim beni nihat hatipoğlunun oğluna benzetiyolar.

0|0
    0|0
  • Severim.

0|0
    0|0
  • Nihat hatipoğlundan önce tayyipler bilaller cübbeliler var dinden zokayı vuran

0|0
    0|0
    • Halam anlatırdı dogma biyume istanbullu kadınlar cubbeliye kolunfaki bilezikleri firlatırmis 😀

• Ben Mustafa Karataşı daha çok seviyorum

0|0
    0|0
  • Nefret ediyorum Cehenneme götürecek birsürü insanı kafirin teki.

0|0
    2|1
    • Aga sen sen ol kimseye kafir deme bununda g\nahı fazla bu kelimeyi kullanma bence fazla ben bir iki kere soyledim inancli kuveetli bir arkadasim soyleme bu kelimeyi bidaha desi

• Kardeşim ALLAH bize Kur-anda kimin kafir kimin münafık kimin müslüman olduğunu anlatmış bizi uyarmış , Kur-anda ALLAH'ın söylediğini söylediğin için mi günah a gireceğim?

• Sülalesi batsın

0|0
    0|0
  • Bana yararı da zararı da olmayan adama neden kin besliyim.

0|0
    0|0
  • hayır dogrulu kesın olmayan hadılerle ve olayları anlatıyo

0|0
    0|0
  • din sömürüsü

0|0
    0|0
  • hatipoğlu birleşik olmalıydı. kalbimi kırdın

0|0
    0|0
  • babsınıda sevmezdım