Kim Kardashian'ın bebeğinin plesantasını yemesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kim Kardashian'ın acayip olaylarına bir yenisi daha eklendi. Daha önce Tom Cruise'un "bebeğinin plasentasını" yediğinin öğrenilmesinden sonra ünlüler arasında moda olduğu ve hatta başka plasentalara para ödenerek alındığı ortaya çıkmıştı.

Şimdi de Kim Kardashian bebeğinin plesantasını doğum sonrası depresyondan korunmak amacıyla hap olarak yediğini açıkladı. Uzmanlar bu konuda çatışsa da, hepsi bunun fizyolojik olarak bir fayda sağlamadığı konusunda hem fikir. Siz ne düşünüyorsunuz?

Siz olsanız böyle bir şey yapar mısınız kızlar?

Güncellemeler:
Plesenta, uterusun iç kısmında gelişen, anne ve bebek arasındaki besin alışverişini sağlayan, aynı zamanda bebeğin kanındaki artık ürünleri temizleyen kese şeklinde bir yapı.

0|0
119|109

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Beni deli sikmişse yaparım. Genel olarak bunu ancak deli tarafından sikilmiş insanlar yapar. O halde tom cruise gay, kanye west de deli.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 108

• Sansasyonel şımarık tipsiz gereksiz lüzumsuz pislik lanet birisi. İnsani bişey yapmasını beklemek şaşırtıcı olur

6|4
    0|0
  • B. k yesinler.

7|3
    1|1
  • Allah ıslah etsin kafirleri... Başka ne diye biliriz ki.

17|4
    3|2
  • Bizimkilerde sünnette çocuğun şeysini ( sansür gelecek nasıl olsa anladınız ) pilava katıyorlar. :/

Toplum buna hazır değil. ://

4|1
    0|0
  • millet kafayı yemiş.. sen de bana ordan bir plasenta versene psikopat ece.. malum az doğuma girmemişsin :)

4|2
    0|1
  • Yalan. Böyle bir moda çıkarıp hastaneleri zengin etme derdindeler. Mesela eskiden kendi kendini çekmek kötü tanımlanırken Oscar töreninde selfie çektiler. Ne oldu sonra bütün dünya modaya uydu. Selfie endrüstrisinden kazanılan parayı hayal edemezsiniz.

6|0
    0|0
  • theuglytruth.files.wordpress.com/.../zionism.jpg

bunlar mason düşünceler yaymaya uğrasan bir büyük topluluk

5|1
    0|0
  • sabah kahvaltısında meni yiyen insan onuda yer. kadınTürklere küfür ediyor yatak becerilerinden başka hiçbir mesleği olmayan insanımsı bu yaratığın her haltını bizim gözümüze para karşılığı sokan bir medyamız var vallada var. kadının birtek menejerine saygı duyuyorum her yerde sahibinden söz ettirmeyi biliyor ama biz medyanın bizim olamadığını candaş, yandaş, asabi her tür gazetenin son sayfasında neden illa ingiliz haberi verilir? hiçbir medya organının neden kendine ait haberleri yoktur? 3. dünya savaşının büyük şirketlerlerin çocuklarımıza algı saldırılarıyla başladığından haberimiz yoktur. örnek her yerde ışın kılıcı medyada hergün star wars reklamı ve ürünleri

1|0
    0|0
    • Sinirlendirdim galiba biraz🙊😕

• yok kardeş ya kadına gıcığım dedesi Kars doğumlu Türklere etmediği küfür yok onursuz Türk (? ) medyası gözümüze sokuyor. bu memleketin çocuklarına yapılan algı saldırısına tahammül edemiyorum. töre dizileriyle örf adeti bitirdiler mahalle baskısı kavrmıyla mhelleyi bitirdiler, her gün uyduruk bir kelime çıkıyorken insanlar divanı lugatta bulunan 20bin Türkçe kelimeden 3yüzünü zor konuşuyor, kelimeler bizim değil, tanımlar bizim değil tabellar zten bizim değil düşüncelerimiz nasıl bizim olabilirki? abarttım ama durum bu

• Kadının yemediği şey kalmadı farklı fanteziler deniyor

1|0
    0|0
  • Hayvanlar da yiyor.
    İnekler, koyunlar.
    O nedenle doğum yapan hayvanın son atılmasına dikkat edilmesi gerekir.
    Bunlar neden yemiş ilginç..

3|0
    0|0
  • Midem bulandı...

3|0
    0|0
  • Teknik olarak bilgim yok ama olası getirisi çok yüksek görünüyor ve sağlığa zararı yoksa denenebilir.

1|0
    0|0
  • Plesenta hayvanların doğum sırasında kaybettiği enerjiyi kazanmak ve annelik bağını kuvvetlendirmek için içgüdüsel olarak yediği besin değeri yüksek bir maddedir, aynı zamanda göbek bağınıda normal ölçüye gelene kadar yerler. Felsefi olarak tüm insanların bir hayvan olduğunu varsayarsak yaptığı şeyin garipsenecek bir olay olduğunu düşünmüyorum..

1|0
    0|0
  • Plesanta ne la

2|0
    0|1
    • Göbek kordonu.

• Ice teami ve çekirdeğimi alıp şu tartışmayı izliyim bari

• kozmetik sanayisinde bolca kullanılıyor :D

• Isıtıp da mı yiyorlar peki sksksk

2|1
    0|0
  • gündeme gelmek için kendi pisliğini bile yer bu insanlar ilgi odağı olma hastası olmuşlar. gördüğüm siteyi kapatıyorum hemen gıcık kapıyorum bütün kardashian ailesi ve benzerlerinden.

1|0
    0|0
  • Heralde kendini zebra sandı aslında
    encrypted-tbn2.gstatic.com/images
    bu açıdan benziyor

1|0
    0|0
  • millet parayı buldukça ne p^k yiyeceni şaşırıyor

2|0
    0|0
  • Plesenta ne onu bıle bılmıom kanks

1|0
    0|0
  • kim kardashian bunu da yaptı bize demek. 2016 da kim kardashian ın yeni işkencelerini bekliyorum. dört gözle :)

1|0
    0|0
  • Kediler dogumdan hemen sonra yer ama... Bilemedim simdi bu ablanin kafasini..

2|0
    0|0
  • Bunu doğumdan sonra genelde Büyükbaş hayvanların yaptığını biliyoruz ne diyelim demekki Şairin dediği gibi
    'Katranı kaynatsan olur mu şeker, cinsine yandığım cinsine çeker'

1|0
    0|0
  • Yedigini anladim ama bir seyi merak ediyorum? Cig mi yedi? Haslamami, kizartmami. Ketcap, mayonez kullandi mi? :)

1|0
    0|0
  • duymuştum bu yamyamlığı. Allah onu kahretsin

2|0
    0|1
  • Mal kari severdim seksi bulurdum. Ama midem bulandi. Bu nasil bur mudesizliktir. Bokunuda yesin bari

1|0
    0|0
  • bizde olsa kesin mangalını yaparlar onun 😂😂😂

img-0.onedio.com/.../561c2cc44ca81e0830a89e20.webp

1|0
    0|0
  • şu plesanta ne demek ya?

1|0
    0|0
  • Enteresan

1|0
    0|0
  • yahu bakalım daha ne saçmalıklar duyacağız

2|0
    0|0
  • mikrop bir halta yaradığı yok sansasyonlarla medyada yer alıyo kanye west nasıl evlendi onunla değişik

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    78

Kızlar Ne Diyor 118

• bu kadının neden hiç bişeyi normal değil

5|1
    0|0
  • Irench tek kelime, ve yapmam, ama bu dogal bisey bence. Dogada olan bu. Hayvanlarda aynen yapio ki biz hayvan miyiz diye bir gerizekalica yorum yapan olurssa cevap vermeye tenezul etmem. Normalda degil ki o bence ana anormal de degil. Ki bence plasenta uzerine yeterince arastirma yapilmamis, o yuzden bilimselde konusamayiz

1|0
    0|0
    • Hayır, plesanta üzerine çok araştırma var. Ozellikle kök hücre ürettiği için üzerine düşülüyor😊

• Yeterli degill bilgileri , :)

• Birkez daha bu ünlülerin cemaatiyle ilgili olan öğrendiğim birşeyi bu haberle teyit ettim. İnsan olmadıkları kesin artık

1|1
    0|0
  • Kök hücre cok fazla olduğu icin botoks yapımında kullanılıyor diye biliyordum da bunu ilk defa duydum. Seyi bulsa şeyi de yiyecek igrenc kadın

1|0
    0|0
  • köpekler yavrularının kordonunu dişleri ile kestikten sonra plesentayı yiyor da insanda ilk defa duyuyorum. fakat bilinmesi gereken bir şey var ki çoğu makyaj malzemesi plesantadan yapılıyor :)

1|0
    0|0
    • Evet, çoğu makyaj malzemesi organik maddelerden yapılıyor zaten ama bunu direk yemek...

• bir fark göremiyorum şahsen sonuçta dudağına sürdüğün ruju da ister istemez tattığın yediğin zamanlar oluyor. üstelik başkasının plasentasından yapılmış :D kim hiç olmazsa kendisininkini yemiş :D

• Kendi bebeğimin bile olsa saçma ve tarzım değil.

3|0
    0|0
  • ayyyyyyy kim işte ancak silikon bassın merak ediyorum uçakla seyahat ederken tek kıçı için kaç koltuk kiralıyor bence 2 koltuğa ancak sığar :D ahahhahahaha

1|1
    0|0
  • Yapmam.

1|0
    0|0
  • Ben de isterdim çünkü i etkisi var, resmen gençleştiriyor, plesantanın hücreleri vucüdü kanserden bile koruyor ve önlüyor diye duydum.

1|0
    0|0
  • Bunlar plasentadan önce kendi beyinlerini yemiş olmalılar :D

1|0
    0|0
  • Bebeğin eşi hakkında bir sürü söylentiler var, bununla ilgili izlediğim bir şeyden sonra bende daha bir tiksinti uyandırdı yenmesi durumu... Bebeğin eşinin bebeğe yararı olur ya, annenin bundan faydalanmak istemesi biraz ilginç açıkçası. Soruya da cevap vereyim, normalde et yiyemiyorum zorlanıyorum bir de plesanta yiyeceğim? Ben plesantayı sadece doğum sonrasında hemen bebekten ayırmamayı düşünüyorum o kadar :)

1|0
    0|0
    • Plesantayi bebekten ayırmak istememenin nedeni ne?😊 yanlış anlama, merak ettim gerçekten, bir faydası mi var?

• Evet, bebeğin doğumdan sonra bir müddet daha plasentadan yararlanması için :)

• Yarın öbür gün insan yemeğe de başlarlar şaşırıklar :)

1|0
    0|0
  • Hayatta yapmam ya o ne :/ Plasenta ne kadar kötü kokuyor tarzım değil bir şey hiç bilmiyor bunlar herhalde

1|0
    0|0
  • Neyyyy? Bune iğrençlik

1|0
    0|0
  • Kusucam ya

1|1
    0|0
  • tiksindim resmen

1|0
    0|0
  • tarzım değil birşey. Yamyamlık bunun adı

1|0
    0|0
  • tarzım değil

1|0
    0|0
  • Hayvanlarda yiyor ve aslında çok faydalı bir şey gerçekten. Direkt yemek olarak değil belki ama kök hücre vs için saklansa güzel olur

1|0
    0|0
    • O bir tek fetüs rahimdeyken oluyor, doğumdan sonra oda dışarı atıldığı için, işlevini kaybediyor.

• @ayotech caiz mi derken? Din uleması değilim. Lakin bunda haram bir şey olduğunu düşünmüyorum neden olsun ki?

• Belki biliyorsundur diye sordum. Yani kendi vucudundan bir parca yemek oluyor bu yamyamlik sayiliyor mu diye merak ettim dogrusu

• Bu yilanin kendi kuyruğunu yemesi gibi bisey
    iğre. nç gerçekten insan kendi kendini yer mi ya
    Plesenta kendi içinde kendi vücudunun ürettiği bir yapi resmen yamyamligin bir üst seviyesi kendi kendini yemiş kadin
    Midem kalktı

1|1
    0|0
  • Kimsenin bebeğine kimse karışamaz

1|0
    0|0
  • sosla yapıp versinler çocuğa daha lezzetli olur:)

1|0
    0|0
  • iğrenc

1|0
    0|0
  • Yivrenç kadın.

1|0
    0|0
  • Tarzım değil

1|0
    0|0
    • tarzım değil çıkmış :D :D

• yooo direkt olarak tarzım değil yazdım malum kelimeyi yazamıyoruz malum eş değer olarak buna karşılık geliyor beyler bayanlar espirik yaptım aslında @Er-Kek

• inanalım peki tamam hı hı :D :D

• Yapmam saçma

1|0
    0|0
  • Olaganustu garip bir sey bence

1|0
    0|0
  • bu kadının yaptığı herşeyden tiksiniyorum
    Şaşırmadım yine bir saçmalık yine bir özenti

1|0
    0|0
  • Ben böyle bişey yapmam... ama onların yapmasının bir sebebi var üyesi oldukları bir tarikatın ayinidir bu Tom Cruise da o yüzden yedi zaten

1|0
    0|0
  • o karının akıl hastası oldugunu dusunuyorum

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    88
Yükleniyor...