Sorum dirilş ertuğrul izyeyenlere sizce tuğ tekin öldumu yoksa kurtardılar mı?

noyan tuğ tekini 4 kez kılıçtan geçirdi ama sizce tuğ tekin öldumu

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Normalde o kadar yaradan sonra ölmesi lazım ama çolak, savaşamaz diye alplikten çıkarılan karakterin çatır çatır moğol biçtiği dizide herşey olabilir.

Ben bu dizide en çok Gündoğdu'ya hastayım, adam güya çok zeki, hakkaten de kafası çalışıyor, ama ne zaman senaryo onu gerektirse mala bağlıyor, ne zaman lazım olsa Gündoğdu aralarında en saf, en kolay kanan tip oluyor hastayım senaristin karakter tutarlılığına.

Birileri bir kapı dinler iş çözülür boşver.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• Tuğtekin ölmedi zaten alp'i samsa da ölmiyecek tarihte ertuğrul gazinin alpi diye gözüküyor hem samsanın mezarıda ertuğrul gazinin türbesinin yanı başında. Tuğtekin ölmiyecek ! :)

0|0
    0|0
    • Bncede ölmedi çünkü muhyiddin ibni arabi yani şeyhi kurtardı

• Banada öyle geliyor

• Büyük ihtimal Geyikli kurtaracaktır. Tuğtekin kötü yazılmış ama senaristin diziye konu katmak için hem iyi hem kötü yanlarla donatmış olduğu bir karakter.

Üç dört bölüm yaralı, bilinci kapalı vaziyette gezer, Dodurga 'Ertuğrul katil, Kayı'ya ölüm' modunda takılır sonra tam şu Aytolun ve çetesi obayı ele geçirmişken çıkar 'Ben ölmedim, Kocabaş haindir, Ertuğrul'a çok ayıp ediyorsunuz, Aytolun da kaşar' der ve Noyan'a karşı birlik olurlar.

Biz de bu deus ex machina ile işleyen, kapı dinleme üzerine kurulmuş hikayeyi izleriz.

• bence öldü artık

0|0
    0|0
Yükleniyor...